CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Fasolki i Trucizna już dostępne!

Fasolki i Trucizna już dostępne!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wydawnictwo G3 z nieukrywaną przyjemnością informuje, że egzemplarze polskiego wydania gry Trucizna oraz dodruk bestsellerowej gry Fasolki są już rozsyłane do sklepów. Trucizna to zupełnie nowa gra w ofercie wydawnictwa opowiadająca o warzeniu magicznych mikstur. Za jej stworzeniem stoi Reiner Knizia – jeden z najbardziej znanych i uznanych autorów gier na świecie. Natomiast Fasolki to od dawna wyczekiwany dodruk bestsellerowej gry Uwe Rosenberga, w której gracze handlują…Fasolą!

 

FASOLKI
Każdy z graczy handluje fasolkami, które wyhodował na swoich polach uprawnych, chcąc je sprzedać po jak najbardziej korzystnych cenach. Im więcej fasolek jednego gatunku będzie miał na swoim polu, tym więcej złotych monet za nie otrzyma. Niestety, niejednokrotnie gracz jest zmuszony sprzedać swoje fasolki wcześniej niż by chciał, a czasem nawet zbiera swoje plony nie otrzymując za nie ani grosza!

Celem gry jest zebranie jak największej ilości złotych monet dzięki umiejętnej hodowli i przemyślanym wymianom.

Fasolki to prosta i wesoła gra karciana dla której wszyscy szybko tracą głowę i serce!
A zabawy jest przy tym co niemiara!

O sukcesie komercyjnym gry świadczą jej wyniki sprzedażowe – w samych Niemczech sprzedało się już ponad 800 000 sztuk Fasolek. Sama gra zaś została wydana w 14 krajach, gdzie także cieszy się wielką popularnością.

Liczba graczy: 3-5
Wiek graczy: od 12 lat
Czas rozgrywki: 45 min
Sugerowana cena gry: 39zł


TRUCIZNA
W pracowni alchemika bulgocą na ogniu trzy kociołki z eliksirami. Gracze kolejno wrzucają karty eliksirów do wybranych kociołków uważając przy tym, aby ich zawartość nie wykipiała. Jeśli gracz sprawi, że suma wartości wszystkich kart znajdujących się w kociołku przekroczy 13, musi zabrać karty z kociołka. Otrzymane karty są na koniec gry źródłem punktów ujemnych. Jednak zdobywając większość kart danego koloru, gracz może zapewnić sobie odporność na jego działanie.

Dodatkowo w grze występuje osiem kart trucizny, które mogą popsuć nie tylko zawartość kociołka, ale także końcowy wynik gracza. Zatem należy zręcznie zagrywać swoje karty, tak aby na koniec gry posiadać jak najmniej punktów ujemnych.

Liczba graczy: 3-6
Wiek graczy: od 8 lat
Czas rozgrywki: 45 min
Sugerowana cena gry: 35zł

Gry w ciągu najbliższych dni powinny być dostępne we wszystkich dobrych sklepach z grami.

 

źródło: otopr.pl
 

NOWOŚCI W ŚWIECIE ZABAWEK

WYLICZANKI

RYMOWANKI

WIERSZYKI

BAJKI DO CZYTANIA

PLAC ZABAW

  KRZYŻÓWKI

   ANGIELSKI NA WESOŁO

   Kolorowanki   Nie przeocz żadnej
   ważnej wiadomości!
   Zapisz się już dziś!

   Partner