CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Igloo Pop oraz O Zoo le Mio po polsku

Igloo Pop oraz O Zoo le Mio po polsku

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jeszcze tych wakacji wydawnictwo G3 będzie miało przyjemność zaprezentować dwa zupełnie nowe tytuły! Dzięki wspaniałej współpracy z niemieckim wydawcą Zoch Verlag do nadwiślańskich sklepów trafią polskie wydania gier O zoo le mio! oraz Igloo Pop! Obie te gry są znane w Polsce od jakiegoś czasu, jednak były dostępne w wyższych cenach, które nie raz sprawiały, że gracze rezygnowali z ich zakupu. Jednak teraz ulegnie to zmianie – sugerowana cena polskich wydań tych wspaniałych gier będzie wynosić 42zł w przypadku Igloo Pop, oraz 44zł w przypadku O Zoo le Mio (dotychczas Igloo Pop kosztowało 65zł, a O Zoo le Mioo tak więc obie gry są dostępne 30% taniej).

„Igloo Pop” to dźwięczna gra w grzechotanie przeznaczona dla całej rodziny. Dwanaście igloo, a w każdym z nich znajduje się od 2 do 13 szklanych kulek, wszystkie zaś razem tworzą na środku stołu eskimoską wioskę. Wokół wioski rozłożonych jest dziewięć kart z liczbami.
Gracze starają się umieścić na kartach możliwie najwięcej igloo w taki sposób, aby liczba wydrukowana na karcie odpowiadała liczbie kulek w jego wnętrzu. Wszyscy gracze robią to równocześnie, więc w trakcie gry przyda się dobry słuch, czułe ręce oraz intuicja!
Liczba graczy: 2-6
Wiek graczy:7+
Czas rozgrywki: 15-20 minut

O Zoo le Mio!
Gracze wcielają się w rolę dyrektorów ogrodów zoologicznych, budujących swoje ogrody zoologiczne oraz starających się przyciągnąć jak największą liczbę zwiedzających. Sukces osiągnie gracz, który przygotuje dla swoich gości najwięcej atrakcji. Dlatego tez grający będą starali się wybudować jak największe i najciekawsze wybiegi dla różnych gatunków zwierząt, a także jak najbardziej atrakcyjne trasy wycieczkowe, ławeczki otoczone wieloma drzewami i krzewami będącymi ciekawymi okazami botanicznymi.

Wszystko byłoby dobrze, gdybyśmy sami mogli w spokoju zająć się naszym zoo, a nie mieli grona pomocników, którzy ciągle nam w nim dobudowują kolejne elementy inaczej niż sobie to zaplanowaliśmy…

O Zoo le Mio to wesoła i wciągająca gra dla całej rodziny, która zagwarantuje emocje do samego końca.

Liczba graczy: 2-4
Wiek graczy: 9+
Czas rozgrywki: 45-60 minut

Polskie wydania obu tych gier trafią do sklepów z grami w ciągu najbliższych dni.

Za przygotowanie polskich edycji gier odpowiedzialna jest firma G3 www.g3poland.com

 

żródło: otopr.pl
 

NOWOŚCI W ŚWIECIE ZABAWEK

WYLICZANKI

RYMOWANKI

WIERSZYKI

BAJKI DO CZYTANIA

PLAC ZABAW

  KRZYŻÓWKI

   ANGIELSKI NA WESOŁO

   Kolorowanki   Nie przeocz żadnej
   ważnej wiadomości!
   Zapisz się już dziś!

   Partner