CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Nowość od wydawnictwa Queen Games

Nowość od wydawnictwa Queen Games

 

 

 

 

 

 

 

 
 

Przedstawiamy grę Montego Bay. Została ona wydana przez niemieckie wydawnictwo Queen Games, mające na swoim koncie takie hity jak Alhambra, Metro czy Szogun.

Tytuł: Montego Bay
Autor: Michael Feldkötter.
Liczba graczy: 2-4
Wiek graczy: dzieci od 8 lat
Czas rozgrywki: 45-60 minut

Montego Bay – zarządzaj pracą jamajskich dokerów
Montego Bay – w tym niewielkim portowym mieście u wybrzeży idyllicznej zatoki w północno-wschodniej części Jamajki rządzą twarde zasady rynku. Dla dokerów nadszedł czas, aby opuścić tawerny i załadować oczekujące statki. Jedynie Leniwy Jack nie chce opuścić swojego ulubionego miejsca w portowym pubie. Wystarcza mu gdy od czasu do czasu zarobi kilka monet, a poza tym woli cieszyć się każdym nadchodzącym dniem. Do zadań dokerów należy sprawienie, aby ładunek z magazynów znalazł się na statkach. Ten, który najlepiej wywiąże się z tego zadania zostanie sowicie wynagrodzony!

Montego Bay to rodzinna gra planszowa, w której gracze kierują poczynaniami swoich dokerów. W każdej rundzie grający wykładają zakryte karty, przy pomocy których w trakcie rozgrywki poruszają swoimi dwoma dokerami. Następnie karty są odkrywane zgodnie z kolejnością wskazaną przez specjalny tor znajdujący się u boku planszy. Kiedy wszyscy dokerzy zakończą ruch zatrzymując się przy magazynach do akcji wkracza Liczman. Nadzoruje on pracę dokerów, którzy pod jego okiem ładują z magazynów beczki, umieszczając je na pokładzie statków czekających przy portowych nabrzeżach i otrzymują za to wynagrodzenie. Wygrywa gracz, którego dokerzy zarobią najwięcej pieniędzy.

Czy jesteś w stanie tak pokierować pracą swoich dokerów, aby sprzątnąć przeciwnikom sprzed nosa pozycje przy najlepszych magazynach i uzyskać najwyższą wypłatę? Sprawdź sam jak trudna potrafi być praca w skąpanym w słońcu jamajskim porcie – odwiedź nas w Montego Bay!

Montego Bay będzie dostępna w sprzedaży w Polsce pod koniec drugiego kwartału 2009 roku. Do gry oczywiście zostanie dołączona profesjonalnie przygotowana polska instrukcja.

Do zobaczenia podczas gry!
 

 

źródło:

otopr.pl 

NOWOŚCI W ŚWIECIE ZABAWEK

WYLICZANKI

RYMOWANKI

WIERSZYKI

BAJKI DO CZYTANIA

PLAC ZABAW

  KRZYŻÓWKI

   ANGIELSKI NA WESOŁO

   Kolorowanki   Nie przeocz żadnej
   ważnej wiadomości!
   Zapisz się już dziś!

   Partner