CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Nerf – najnowszy sposób na nudę firmy Hasbro!

Nerf – najnowszy sposób na nudę firmy Hasbro!

 

 

 

 

 

 

 

 


Wakacje to najbardziej wyczekiwany okres przez dzieci w ciągu całego roku. Ale gdy już nadejdzie, zorganizowanie najmłodszym wolnego czasu to nie lada wyzwanie. Aby sprostać oczekiwaniom rodziców, firma Hasbro proponuje najnowszą w Polsce serię swoich zabawek marki Nerf. 

 Koniec szkoły oznacza jedno - ciąg zabaw i wymarzonych wyjazdów. Aby urozmaicić najmłodszym zabawę firma Hasbro wprowadziła na polski rynek, kultowe już w USA, wyrzutnie Nerf. W sklepach dostępne są zarówno zestawy dla dwóch graczy, które pozwalają na wspólną zabawę ojca z synem, jak również pojedyncze wyrzutnie umożliwiające dzieciom doskonalenie swoich umiejętności w pojedynkę. Co ważne, wyrzutnie mogą być wykorzystywane jako sprzęt do gier terenowych w zabudowach miasta oraz na zielonych łąkach. Różne możliwości wykorzystania zestawów to doskonały sposób na zabicie nudy i dobrą zabawę w duchu zdrowej rywalizacji. Oto kilka propozycji zestawów serii Nerf:

N-Strike Maverick to kolorowa wyrzutnia zaopatrzona w bębenkowy magazynek. Dołączone do zestawu miękkie strzałki na przyssawki z łatwością przyczepiają się do gładkich powierzchni. 
Cena: 79,99 zł

Dart Tag Strikefire to zestaw dla dwóch graczy. Dwie różnokolorowe wyrzutnie, kamizelki rzepowe oraz ochronne okulary stanowią podstawę kompletu. Aranżacja gier terenowych, strzelanie do tarczy czy do wyznaczonego celu, to tylko niektóre z możliwości zabaw tymi wyrzutniami.
Cena: 119,99 zł

Dart Tag Crossfire to zestaw dla jednego gracza, w skład którego wchodzą wyrzutnia, ochronne okulary oraz okrągła tarcza na rękę, której można używać zarówno do trenowania celności jak i ochrony podczas zabawy. 
Cena: 69,99 zł

N-Strike Switch Shot EX-3 to dwufunkcyjna wyrzutnia, w której znajduje się miejsce na kontroler do konsoli Wii. Tak skonstruowany zestaw daje możliwość szkolenia umiejętności strzeleckich zarówno w domu przed telewizorem, jak i na świeżym powietrzu.
Cena: 69,99 zł


***
Hasbro International jest jednym z największych producentów gier i zabawek. Do portfolio amerykańskiej firmy należą m.in. marki z segmentu gier: Monopoly, Mastermind, Upwords; zabawek dziewczęcych: My Little Pony, Littlest Pet Shop; chłopięcych: Transformers, G.I.Joe, Nerf; kreatywnych: Play Doh; zabawek dla najmłodszych: Playskool; licencyjnych: Spider-Man, Star Wars. 
NERF to marka całoroczna, która pozwala chłopcom aktywnie spędzać czas z przyjaciółmi. W ubiegłym roku NERF był w Stanach Zjednoczonych drugą pod względem wartości sprzedaży marką z portfela Hasbro.

 

 

źródło:

www.otopr.pl 

 

NOWOŚCI W ŚWIECIE ZABAWEK

WYLICZANKI

RYMOWANKI

WIERSZYKI

BAJKI DO CZYTANIA

PLAC ZABAW

  KRZYŻÓWKI

   ANGIELSKI NA WESOŁO

   Kolorowanki   Nie przeocz żadnej
   ważnej wiadomości!
   Zapisz się już dziś!

   Partner