CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Dziecięce gry Gigamic w nowej szacie!

Dziecięce gry Gigamic w nowej szacie!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Już na początku lipca w sprzedaży w Polsce będą dostępne nowe wydania dziecięcych gier Gigamic – firmy znanej z wydawania wspaniałych gier logicznych wykonanych w pięknej drewnianej oprawie. Tak więc do sklepów trafią nowe wersje Batik Kid, Quorridor Kid, Gobblet Kid, Splash Attack, Sputnik oraz Winomino. Wszystkie będą zapakowane w pudełka utrzymane w podobnej, pogodnej szacie graficznej. Ponadto wszystkie okładki będą miały podobną czerwoną ramkę, która będzie stanowiła doskonały drogowskaz dla wszystkich poszukujących doskonałych gier dla swoich najmłodszych podopiecznych!Gigamic Kid to gry najwyższej jakości nadające się dla dzieci w wieku od 3 lat!

Batik Kid to niezwykła gra logiczna. Każdy z graczy dysponuje 9 elementami w kształcie morskich zwierząt takich jak ryby, ślimaki, rozgwiazdy, kraby, ośmiornice czy rozgwiazdy.

Zwierzęta we własnym kolorze należy wpuszczać między przezroczyste ramki akwarium w taki sposób aby zmusić przeciwnika do zagrania jego zwierzęcia w taki sposób, by wystawało ono poza górną krawędź akwarium.
                                                                                                                          
Liczba graczy: 2
Wiek graczy: od 5 lat.

Quoridor Kid Szybkie, kolorowe myszki przemykają po planszy w poszukiwaniu kawałka sera. Aby uniknąć zastawionych na nie pułapek muszą być nieustraszone i przebiegłe!

Zwycięzcą tej fantastycznej gry jest mysz, która unikając pułapek przeciwników jako pierwsza dotrze do swojego kawałka sera.

Liczba graczy: 2 - 4
Wiek graczy: od 5 lat

Splash Attack Wesołe, kolorowe rybki wykonane z grubego drewna, dwie masywne kostki, atrakcyjny worek do przechowywania akcesoriów gry i... niesłychanie proste zasady. Czy trzeba coś więcej? Nic... oprócz kilku roześmianych dzieciaków, dla których ta gra będzie dużą frajdą!

Celem gry jest jak najszybsze "złapanie", a następnie "zjedzenie" 3 ryb wskazanych przez rzut dwoma kostkami. Ten kto wykona to zadanie jako pierwszy zostanie zwycięzcą.

Liczba graczy: 2-4
Wiek graczy: od 5 lat

Sputnik Gotowy do startu…? Każda rakieta w swojej turze startuje do odległej galaktyki. Ale niezamieszkałe galaktyki znikają jedna po drugiej: powstrzymaj rakietę swojego przeciwnika przed wykonaniem ruchu albo połknie cię czarna dziura… Ostatnia rakieta, która przeżyje chaos Wielkiego Wybuchu wygrywa!

Liczba graczy: 2-6
Wiek graczy: od 7 lat

Winomino to bardzo prosta gra, przeznaczona dla jednego lub dwóch graczy w dowolnym wieku!
Winomino to doskonałe narzędzie edukacyjne, wprowadzające dzieci w świat geometrii przestrzennej.
W trybie dla dwóch graczy, zwycięzcą zostaje ten, który jako pierwszy wykona projekt przedstawiony na kartach.
Gdy gra się samemu, celem gry jest odnalezienie wśród setek tysięcy możliwych kombinacji tak wielu Pent, jak to tylko możliwe.

Liczba graczy: 1-2
Wiek graczy: od 3 lat

Gobblet Kid Zwycięski rząd może być ukryty pod spodem! Celem gry jest uszeregowanie trzech własnych duszków w jednym rzędzie. W każdej turze, gracz musi zagrać nowego duszka albo przemieścić duszka, który znajduje się już na planszy. Cała sztuka polega na tym, aby zapobiec zniknięciu swoich duchów pod tymi należącymi do przeciwnika..., ale też nie wolno przy tym popełnić błędu odkrywając duszka odsłaniającego zwycięski rząd przeciwnika!

Liczba graczy: 2
Wiek graczy: od 5 lat

Wyłącznym dystrybutorem gier Gigamic na terenie Polski jest firma G3 (www.g3poland.com)

 

 

źródło:

www.otopr.pl

 

NOWOŚCI W ŚWIECIE ZABAWEK

WYLICZANKI

RYMOWANKI

WIERSZYKI

BAJKI DO CZYTANIA

PLAC ZABAW

  KRZYŻÓWKI

   ANGIELSKI NA WESOŁO

   Kolorowanki   Nie przeocz żadnej
   ważnej wiadomości!
   Zapisz się już dziś!

   Partner