CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Kolorowy świat dziecka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma PLAST TEAM proponuje funkcjonalne produkty, doskonale pasujące do pokoju dziecka i nadające mu magicznej i niezwykłej aury dziecięcego królestwa.

Pokój dziecka nie musi być smutny i szary. Wystarczy kilka kolorowych elementów, które wstawimy do pokoju maluszka, aby odmienić jego otoczenie jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.
W urządzaniu pokoju dziecka liczy się funkcjonalność oraz zachowanie wyjątkowej atmosfery. Można ją stworzyć przy wykorzystaniu mocy kolorów. Nie powinny być one zbyt jaskrawe, ani zbyt ciemne. Powinny być na tyle stonowane, aby sprzyjały nauce i odpoczynkowi. Idealne są odcienie żółci, kojarzące się z ciepłem i słońcem, zieleni, sprzyjające koncentracji, czy czerwone, poprawiające nastrój. Warto wybierać odcienie pastelowe i neutralne, gdyż takie nie będą męczyć wzroku i rozpraszać uwagi dziecka.

W pokoju dziecka należy wykorzystywać różnorodne możliwości pozwalające mu na odbieranie różnych bodźców wizualnych lub sensorycznych. Zapewnić to mogą nie tylko odpowiednio dobrane zabawki, ale także kolory i mebelki.

Firma PLAST TEAM przygotowała z myślą o potrzebach maluchów zestaw funkcjonalnych stolików, szafek, pojemników do przechowywania zabawek i innych drobiazgów. Wszystko jest utrzymane w jednorodnej, żywej kolorystyce „kinder”, co czyni je stosownym zarówno do pokoju dziewczęcego, jak i chłopięcego.


TROLLEY „ARTEMIS" Z 3 SZUFLADAMI
Trolley Artemis z trzema szufladami może służyć jako barwna komoda na rzeczy dziecka lub schowek na zabawki. Wysuwane szuflady umożliwiają łatwy dostęp do środka. Kolorowa wersja znajdzie znakomite zastosowanie w pokoju dziecięcym.
Cena: 94,00 zł


TROLLEY OKRĄGŁY
Okrągły, dwukolorowy stoliczek trolley z uchwytami jest niewielki, nie zajmuje za dużo miejsca w pokoju dziecięcym. Może być przesuwany z miejsca na miejsce, można go łatwo przenosić i przestawiać, położyć na nim jedzenie dla dziecka lub postawić rzeczy codziennego użytku.
Cena: 26,00 zł


POJEMNIK SWING 2 l
W pokoju dziecięcym nie może zabraknąć również wielokolorowego mini-kosza z nóżkami na zużyte artykuły higieniczne, potrzebne do pielęgnacji dziecka.
Cena: 10,50 zł

 

źródło:
www.otopr.pl

NOWOŚCI W ŚWIECIE ZABAWEK

WYLICZANKI

RYMOWANKI

WIERSZYKI

BAJKI DO CZYTANIA

PLAC ZABAW

  KRZYŻÓWKI

   ANGIELSKI NA WESOŁO

   Kolorowanki   Nie przeocz żadnej
   ważnej wiadomości!
   Zapisz się już dziś!

   Partner