CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

SKOFF Baby Line – z myślą o Mamie i Dziecku

SKOFF Baby Line – z myślą o Mamie i Dziecku

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Światło jest dla dzieci bardzo ważne. Daje im możliwość rozpoznawania kształtów, przedmiotów, twarzy rodziców. Pozwala im się uczyć, odgania lęki. Kiedy zachodzi słońce, jego rolę przejmują źródła światła stworzone przez człowieka. Dlatego tak istotne jest, żeby wybrać te najlepsze. Warto zatem zwrócić uwagę na zaprojektowane specjalnie z myślą o dzieciach oprawy oświetleniowe serii Baby Line firmy SKOFF.
 

Księżyc, gwiazdka i zwierzyniec SKOFF

Wygląd lampek serii Baby Line jest naprawdę niecodzienny. Projektanci firmy SKOFF, inspirowani postaciami z bajek wymyślanych dla własnych pociech i książeczek dla najmłodszych oraz najpiękniejszymi kreskówkami, stworzyli serię produktów idealnie wpisujących się w świat dzieci, aby mógł być beztroski również w nocą. Estetycznie wyglądające lampki przyjęły kształty Księżyca udającego się na spoczynek, świecącej Gwiazdki czy sympatycznej, różowej Myszki. Dodatkowo są dostępne także w postaci pomarańczowego Kotka trzymających światło w łapkach, nieśmiało uśmiechającego się Słonika w kolorze bezchmurnego nieba oraz słodko śpiącego Misia. Wszystkie utrzymane w tej samej konwencji stylistycznej i przyjazne dzieciom, doskonale pasują do siebie oraz uzupełniają się nawzajem. Zgodnie przynoszą maluszkom uśmiech i światło.

Wszędzie tam, gdzie dzieci

Seria opraw oświetleniowych Baby Line to prawdziwa ozdoba dziecięcego pokoiku. Bajkowi Przyjaciele z serii SKOFF LED Baby Line pasują tam doskonale także z innego powodu – ich unikalna konstrukcja sprawia, że emitowane światło nigdy nie razi nawet zaspanych oczu. Dlatego właśnie lampki serii Baby Line tak dobrze sprawdzają się przy nocnym karmieniu, przewijaniu i każdej innej czynności pielęgnacyjnej. Starszym dzieciom mogą wskazywać i oświetlać w nocy drogę do łazienki, dzięki czemu nie będzie musiało włączać jaskrawego oświetlenia. Nie jesteśmy przy tym zdani na tylko jeden kolor światła. Oprócz białego dostępny jest także subtelny błękit, który delikatnie kołysze nasze pociechy do snu.
Oprawy oświetleniowe SKOFF Baby Line świetnie nadają się na wyposażenie żłobków, przedszkoli, świetlic szkolnych i szpitali. Swoim blaskiem i uśmiechem dodają otuchy maluchom, przy których czasowo nie ma żadnego z rodziców. Są przy tym całkowicie bezpieczne. Zastosowane diody LED z pewnością nie poparzą dziecięcych rączek, ponieważ nigdy nie nagrzewają się podczas pracy. Także zasilanie nie stanowi zagrożenia. By świecić, lampki SKOFF Baby Line potrzebują tylko 10 V, czyli napięcia niegroźnego nawet dla najmłodszych. Warto o tym wiedzieć, bo dzieci przyciąga nie tylko kształt i wesoła kolorystyka tych niebanalnych opraw oświetleniowych, ale też ich przyjemna, miękka w dotyku faktura. Mogą więc być montowane dosłownie wszędzie – na ścianach, na meblach, nawet bardzo nisko, w zasięgu małych rączek.

W zgodzie z naturą

Niski pobór mocy nowoczesnych diod LED – wynoszący 0,4 W – nie tylko znacząco obniża wysokość domowych rachunków za energię elektryczną. Ma zbawienny wpływ na środowisko naturalne, stale zanieczyszczane przez elektrownie setkami ton dwutlenku węgla. Mądrze jest uczyć dzieci oszczędzania prądu od najmłodszych lat, za przykład podając ich świecących przyjaciół. W ten sposób możemy połączyć zabawę i miłe pogawędki z podstawami edukacji ekologicznej.

 

 

źródło:

www.otopr.pl

 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner