CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Lista dobrych i złych gier wskazówką dla rodziców

Lista dobrych i złych gier wskazówką dla rodziców

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Samodzielne szukanie i sprawdzanie gier dla dzieci w Internecie, może być bardzo czasochłonnym zajęciem. Szczególnie, że gry w sieci, w odróżnieniu od tych ze sklepów, przeważnie nie posiadają żadnych opisów i oznaczeń, które mogłyby być wskazówkami dla zapracowanych rodziców. Dlatego ciekawym rozwiązaniem dla rodziców może być lista dobrych i złych gier na stronie edugrajka.pl.

 

Samodzielne szukanie i sprawdzanie gier dla dzieci w Internecie, może być bardzo czasochłonnym zajęciem. Gier jest dużo, lecz nie wszystkie są wartościowe i odpowiednie dla dzieci. Szczególnie, że gry w sieci, w odróżnieniu od tych ze sklepów, przeważnie nie posiadają żadnych opisów i oznaczeń, które mogłyby być wskazówkami dla zapracowanych rodziców. Nie każdy ma czas i ochotę, żeby samemu dokładne sprawdzić i podpowiedzieć, w co dzieci mogą grać, a w co raczej nie.

Dlatego ciekawym rozwiązaniem dla rodziców może być lista dobrych i złych gier na stronie edugrajka.pl. Można tu znaleźć bazę gier z krótkimi opisami oraz informacjami, które gry są rekomendowane, a także listę gier, których należy unikać. Dorośli i dzieci mogą również znaleźć informacje, jak gry mogą wpływać na rozwój cech dziecka np. rozwój wyobraźni przestrzennej, zdolności plastycznych, matematycznych etc. Istniejąca baza gier jest cały czas rozbudowywana o nowe propozycje, umieszczane przez administratorów strony, jak i przez użytkowników.

Oprócz wskazówek dotyczących gier, rodzice mogą znaleźć także ogólne, przydatne informacje dotyczące zasad bezpiecznego korzystania z Internetu przez nich samych, ale przede wszystkim przez dzieci.

Edugrajka.pl to nowy serwis, który propaguje idee zabaw i rozrywki dla dzieci w aspekcie edukacyjnym. Poznawanie, nauka, wiedza i języki obce jako element dobrej zabawy to ciekawy i wartościowy sposób spędzania czasu z dziećmi. Można tu kupić wyselekcjonowane produkty, takie jak programy komputerowe, książki, zestawy plastyczne, gry planszowe, konstrukcje do budowania i wiele innych, które oprócz dobrej zabawy pomagają w zdobywaniu wiedzy i kształtowaniu umiejętności dzieci.
www.edugrajka.pl

 

 

źródło:

www.otopr.pl


 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner