CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Dekorujemy pokój dla maluszka

Dekorujemy pokój dla maluszka

 

 

Już niebawem w domu zapanuje rewolucja za sprawą nowego członka rodziny. Na długo przed pojawieniem się maleństwa rodzice aranżują i meblują pokój dziecinny. Kropką nad i jest dobór dodatków i dekoracji. Na co się zdecydować? A co jeśli dekoracje szybko się znudzą? Podpowiemy Wam jak szybko i bez wysiłku trafnie dobrać dekoracje do pokoju dziecinnego.

 

 

To co musimy wziąć pod uwagę w pierwszej kolejności, to oczywiście płeć dziecka. Zwolennicy tradycyjnego różu i błękitów nie będą mieli kłopotów z wyborem, ale co zrobić jeśli chcemy aby pokój naszego malucha nie był sztampowy? Możemy postawić na wystrój neutralny o dziecięcym charakterze. Dobierając kolory w takim wnętrzu trzeba postawić nie tylko na względy estetyczne, ale również praktyczne- ważne aby ściany zostały pomalowane na stonowane i jasne barwy. Na najwcześniejszym etapie rozwoju chcemy przecież zapewnić maleństwu spokój, później przyjdzie czas na przemalowywanie i kolorystyczne wariacje.

Po umeblowaniu i pomalowaniu pokoju przychodzi czas na dobór dodatków. Ściany można łatwo i szybko zaaranżować kolorowymi naklejkami welurowymi, które dają się bez ryzyka uszkodzenia powierzchni wielokrotnie przeklejać. W takim wypadku można zmieniać dekoracje razem z upodobaniami dorastającego dziecka. Aplikacja naklejek jest wyjątkowo prosta i nie wymaga użycia farb ani kleju. Wystarczy oczyścić powierzchnię i nakleić dekorację. Aranżacja wzoru leży już po naszej stronie – możemy więc puścić wodze fantazji.

W ofercie sklepu internetowego www.klimatydomu.pl znajdziemy wiele wzorów naklejek dziecięcych, neutralnych takich jak misie, króliczki, zwierzątka, motyle oraz dekoracje dopasowane dla dziewczynek i chłopców. Naklejki wykonane są z samoprzylepnego weluru, który nie odbija światła i jest wyjątkowo miły w dotyku. Nadaje ścianom ciekawą fakturę i tworzy we wnętrzu ciepły i przyjemny klimat.

Oryginalnym, a zarazem praktycznym dodatkiem dekoracyjnym są welurowe naklejki na przestrzeń wokół gniazdek elektrycznych i włączników. Pozwalają one na pomysłowe i estetyczne zagospodarowanie miejsca wokół kontaktów, które często ulegają zabrudzeniom. Możemy wybierać spośród wielu wzorów i kolorów – bajkowy zamek, królewna, ciuchcia... to tylko niektóre z nich.

Jeśli maluch wyrośnie z niemowlęcych dekoracji można zawsze zmienić je na bardziej poważne i dostosowane do jego zainteresowań. Naklejki nie zmieniają wnętrza nieodwracalnie. Są mało zobowiązujące i stosunkowo tanie. Mnogość wzorów dziecięcych w różnych kolorach i rozmiarach pozwala na zaaranżowanie każdego wnętrza niezależnie od metrażu.

 

źródło:otopr

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner