CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Kraina Zabawy Tęcza wystartowała

Kraina Zabawy Tęcza wystartowała

 

 

W Warszawie przybyło największe w mieście centrum zabawy dla dzieci, które zajmuje ogromną powierzchnię ponad 1000 m2. Tylko w dniu otwarcia Krainę Zabawy Tęcza mieszczącą się w CH Skorosze przy ul. Składkowskiego odwiedziło aż 4 tys. osób.

 

Liczne atrakcje przygotowane przez organizatorów na otwarcie podbiły w ostatni weekend serca najmłodszych. Tematyczne imprezy organizowane będą tutaj jednak w każdą sobotę i niedzielę. W najbliższy weekend w Krainie Zabawy Tęcza dzieci będą miały okazję uczestniczyć w castingu do galerii twarzy. Organizowany przez agencję aktorską Sceneria i ATV Film nabór do banku dziecięcych twarzy pozwoli być może maluchom w przyszłości rozpocząć karierę aktorską. W centrum będą organizowane również zabawy andrzejkowe, mikołajkowe, choinkowe i inne imprezy okolicznościowe dla szkół, przedszkoli i firm.

Kolorowy świat Tęczy oferuje dzieciom m. in. ogromny, 3-poziomowy park rurowy, 15 zjeżdżalni tubowych i spiralnych, labirynty, ścianki wspinaczkowe, wieże, podwieszane mosty, baseny z barwnymi piłeczkami, czy armatki pneumatyczne. Najmłodsze dzieci do 3 lat na terenie kompleksu mają wydzieloną osobną przestrzeń z samochodzikami domkami, zjeżdżalniami i basenem z piłeczkami. Rodzice i opiekunowie mogą obserwować pociechy z sympatycznej kawiarenki przy kawie i deserze. Na terenie centrum dostępny jest bezpłatny hot spot. Niezwykle kolorowy, bajkowy wystrój wnętrza i wspaniała atmosfera, jaka tu panuje sprawią, że czas tu spędzony jest niezapomniany.

Centrum to również idealne miejsce do zorganizowania urodzin. Kraina Zabawy Tęcza oferuje największą w mieście powierzchnię przeznaczoną specjalnie do urządzania przyjęć dla dzieci. Znajduje się tu kilka kolorowych sal bankietowych, a serwis gwarantuje najwyższą jakość obsługi.

W dni powszednie bilet wstępu dla dziecka kosztuje 20 zł, a w sobotę i niedzielę 30 zł. Dla rodziców i opiekunów wstęp jest wolny. Stałym klientom Kraina oferuje karnety.
Tęcza zaprasza od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 21.00, w soboty w godz. 9.00 - 21.00 i niedziele w godz. 9.00 - 20.00

 

 

Więcej na www.tecza-skorosze.pl

 


CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner