CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Jak pokonać katar u niemowląt?

Jak pokonać katar u niemowląt?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Niemowlęta bardzo źle znoszą katar. Zatkany nosek utrudnia oddychanie, przeszkadza w jedzeniu, spaniu, zabawie. To dla dziecka naprawdę spory kłopot. Jeśli katar trwa długo, może dojść do zapalenia ucha lub zatok, a wtedy znacznie trudniej wyleczyć małego pacjenta. Nim minie katar, możesz sama ułatwić dziecku życie.

Poznaj nowość, jaka pojawiła się w sklepie www.babymama.pl – aspirator do noska marki Cleanoz. Jest to pierwszy i jedyny zasilany baterią aspirator do noska dla niemowląt, w którym zastosowano wymienne wkłady higieniczne. Szybki, skuteczny, bezpieczny i 100% higieniczny. W kilka sekund ułatwi oddychanie Twojego maluszka.
Dzięki naukowo opracowanej konstrukcji, Cleanoz jest całkowicie bezpieczny dla dziecka. Jego kształt chroni błonę śluzową nosa, zapobiegając jej uszkodzeniu nawet, gdy dziecko wykona nagły ruch - to wszystko możliwe dzięki delikatnym miękkim silikonowym nakładkom higienicznym. Jest to jedyne tego typu rozwiązanie na rynku.
Cleanoz to wyjatkowy, higieniczny aspirator, który nie zatrzymuje, nie przechowuje i nie przenosi bakterii i zarazków.

W tradycyjnych gruszkach i aspiratorach zarazki i bakterie zostają najczęściej uwięzione wewnątrz i pozostają tam na długo, nawet jeśli zostaną dokładnie umyte. Podobnie jest w przypadku pozostałych aspiratorów na rynku zasilanych bateriami - żadne z nich nie zostało zaprojektowane tak, aby w pełni odizolować zasysaną wydzielinę od pozostałych części aspiratora. Każdorazowe czyszczenie urządzenia jest czasochłonnym i trudnym zajęciem.
W większości przypadków oczyszczenie takiego typu aspiratora jest wręcz niemożliwe, bo wymaga rozłożenia go na części. Aspirator Cleanoz to idealne rozwiązanie. Wystarczy po użyciu wymienić higieniczną nakładkę. W zestawie startowym otrzymasz 3 nakładki higieniczne gratis.

Cleanoz został zaprojektowany i opracowany przez specjalistów i pediatrów ENT (Ear, Nose & Throat Specialist - specjalistów od chorób nosa, ucha i gardła) z myślą specjalnie o noworodkach i niemowlętach oraz dzieciach do 3 roku życia.

W zestawie otrzymujesz:

- Aspirator CLEANOZ
- 3 wymienne wkłady higieniczne
- 3 baterie
 
Cena: 159 pln Aspirator do nosa CLEANOZ kupisz w sklepie www.babymama.pl

 

 

źródło:

www.otopr.pl


 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner