CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Do Aquaparku nie tylko na basen

Do Aquaparku nie tylko na basen


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Współczesny Aquapark, żeby być prawdziwą atrakcją dla miasta i okolicy, powinien oferować coś więcej niż tylko dostęp do basenu.

 

Wrocławski Park Wodny to największy i najbardziej nowoczesny Aquapark w Polsce. W ciągu pierwszych dwóch lat działalności stał się luksusowym centrum sportu i rozrywki, w którym można się odprężyć lub wręcz przeciwnie -  doznać mocnych wrażeń. Teren parku składa się z kilku stref: basenów rekreacyjnych, dwóch 25-metrowych basenów sportowych, Saunarium oraz strefy Wellness i Day Spa. Nie brakuje rozrywek dla dzieci i młodzieży – kilku zjeżdżalni o różnych poziomach trudności czy kącika dla najmłodszych. Pobyt na terenie ośrodka może umilić relaks w jacuzzi, wcale nie taki ospały nurt „leniwej rzeki” czy możliwość wypłynięcia na baseny zewnętrzne. Na terenie Parku Wodnego znajdują się oczywiście restauracje, kawiarnie i bary.

 

To jednak nie wszystko. Wrocławski Park Wodny inspiruje do miejsca, które potrafi zaskoczyć niecodziennymi inicjatywami. Dla seniorów – oferta 60+. Dla młodzieży - skoki na bungee w ramach „Skoku w kulturę” i promocji kulturalnego Wrocławia 2016, juwenaliowe szaleństwo podczas Ekonomaliów czy Aquakino – pakiet łączący kino i basen. Najwięcej atrakcji czeka oczywiście na dzieci. W rytm życia wrocławian na stałe wpisały się już Plusk Soboty, Bąble w wodzie czy Rekiny w Basenie – interaktywny spektakl o morskich przygodach grupy piratów tworzony we współpracy z Wrocławskim Teatrem Lalek. Również w związku z nadchodzącym Dniem Dziecka najmłodsi mogą liczyć na niespodzianki.

 

Jak co roku, z okazji Dnia Dziecka, na najmłodszych czeka dużo dobrej zabawy – mówi Agata Brożek, Dyrektor Marketingu i Sprzedaży Wrocławskiego Parku Wodnego. Wszystkie dzieciaki, te duże i te mniejsze, zapraszamy na świętowanie z Aquaparkiem 30 maja. Nie chciałabym zdradzać za wielu szczegółów, jednak mogę obiecać, że atrakcji nie zabraknie. Mamy nadzieję, że również pogoda nas nie zawiedzie. Przygotowaliśmy kilka niespodzianek, wewnątrz i na zewnątrz naszego Parku Wodnego, włącznie z konkursem, w którym do wygrania będzie… wycieczka – zdradza Pani Agata.

 

Szczegółowa oferta Wrocławskiego Parku Wodnego na www.parkwodny.wroc.pl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner