CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Jak dziecku pościelisz… nowości w temacie pościeli

Jak dziecku pościelisz… nowości w temacie pościeli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Jaka powinna być pościel dla dziecka? Zdecydowanie najlepsza i najzdrowsza jest ta z naturalnych, bawełnianych włókien. Jednak materiał to nie wszystko – ważny jest też wzór! Oto kilka słów na temat aktualnych trendów w polskich i światowych kolekcjach pościeli dla dzieci. 


Jak wynika z doświadczenia firmy Kolorino, we wzornictwie pościelowym dla dzieci zawsze modne są postaci z bajek (dla najmłodszych) czy kreskówek (dla nieco starszych). Te wzory zmieniają się zależnie od wieku i sympatii dzieci. Pościele dla maluszków wybierane są przez rodziców i to ich upodobania liczą się najbardziej. Rodzice lubią kupować swoim dzieciom rzeczy z motywami z bajek, które sami kiedyś oglądali – stąd wielka obecnie popularność Misia Uszatka czy Pszczółki Mai, ale też misiów, kaczuszek i innych słodkich zwierzaczków. 

Polska i świat. Śledzący modę i światowe trendy rodzice wiedzą, że wzory pościeli, cenione za granicą, różnią się nieco od tych, które modne są w Polsce. Aktualnie w światowych wzorach widać wyraźną stylizację na lata 70’ – modne są np. groszki, kratka, motywy roślinne – w tym przedstawiające mocno akcentowane motywy drzewa. Kolory są wyraziste, kontrastowe: biały, czerwony, a nawet elementy czarnego (widoczny między innymi we wzorach ze Skandynawii).

W Polsce dużą popularnością cieszą się motywy klasyczne i bardziej stonowane kolory: ecru, beże, pastelowe błękity i delikatne róże. W światowych trendach więcej jest kolorowych pościeli „drukowanych”. U nas - modniejsze są hafty i naszywane aplikacje.
Jednak wśród Polaków znaleźć można miłośników zarówno jednych, jak i drugich trendów. Dlatego kolekcje Kolorino na każdy sezon projektowane są tak, aby znalazło się w nich coś dla rodziców lubiących bardziej awangardowe wzory, jak i dla tych, którzy cenią klasykę.
„Nasze pościele są niepowtarzalne i oryginalne. Staramy się, aby wzory nie powielały tych już istniejących, ale czerpały z najlepszych tworząc własny, niepowtarzalny styl” – mówi Elwira Klaczak-Ryczko, główna projektantka firmy. „Klasyczne propozycje w ofercie Kolorino to na przykład: Hippo, Mały Mis, Miś na Chmurce czy Serca. Rodzicom lubiącym nowości proponujemy np. serię Safari, 3 Kaczki, Krab oraz jeden z najnowszych wzorów – Łąka”.

Do każdej pościeli spod znaku Kolorino pasują - uszyte w tym samym wzorze – ochraniacze na szczebelki, rożki, kocyki, dekoracje i inne przydatne drobiazgi. A także zabawki – mięciutkie przytulanki, grzechotki, wesołe sprężynki, maty edukacyjne z tym samym motywem przewodnim. Dzięki tak szerokiej ofercie rodzice mogą kompleksowo i modnie urządzić wymarzony pokoik swojego Maleństwa.

 

 

 

źródło: otopr.pl
 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner