CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Dzień Dziecka z bohaterami Toy Story!

Dzień Dziecka z bohaterami Toy Story!

 

 

 

 

 

 

 

 

Z okazji premiery filmu „Toy Story 3” para głównych bohaterów Buzz Astral i Szeryf Chudy po raz pierwszy odwiedzi Polskę! Do wspólnej zabawy zapraszamy wszystkich fanów – tych małych i dużych!

 

Plan trasy zakłada cztery jednakowe imprezy, które odbędą si w różnych miastach Polski:

 

28 maja – Empik Renoma Wrocław

29 maja – Manufaktura Łódź

30 maja – Empik Junior Warszawa

1 czerwca – Bonarka ity Center Kraków

 

Toy Story to wielokrotnie nagradzana, kochana przez publiczność i krytykę klasyka animacji. To filmowa trylogia z mądrym przesłaniem i inspirującymi postaciami, uwielbianymi przez dzieci i ich rodziców (film Toy Story trafił do kin w 1995 roku).
W ofercie Egmontu znajdują się specjalne wydania czasopism oraz seria pięknych książek poświęconych tej opowieści. Czytelnicy, widzowie zdążyli już pokchać bohaterów tej opowieści. Dla nich będzie to niepowtarzalna okazja, żeby spotkać Buzza i Chudego na żywo – postacie przyjeżdżają do Polski specjalnie z Disneyland Paris. Poza występami bohaterów filmowych prowadzone będą konkursy z nagrodami i liczne atrakcje na scenie. Serdecznie zapraszamy!

 

 

SERIA TOY STORY:

 

Toy Story – boardbooki: „Kształty”, „Liczby”, „Przeciwieństwa”, „Kolory”

 

 

Wydawnictwo Egmont

Format: 140 x 1990

Cena: 12,90

 

 

 

 

 

Bohaterowie Toy Story w nowej odsłonie!

Seria czterech książeczek kartonowych w różnorodny sposób prezentuje kolory, kształty, liczby i przeciwieństwa. Jest to idealne zestawienie pozycji wydawniczych, łączące rozrywkę z edukacją. Dzieci z przyjemnością zdobywają nową wiedze i poznają świat
w towarzystwie ulubionych bohaterów znanych z przebojowych filmów „Toy Story”.

 

 

 “Toy Story 3”

Wydawnictwo Egmont

Format: 200x275

Ilość stron: 64 str

Cena: 29,90

 

 

Zabawki Andy’ego były szczęśliwe, bo dzięki wyobraźni chłopca wciąż przeżywały nowe przygodyi nigdy się nie nudziły. Aż wreszcie stało się to, co było nieuniknione – Andy stał się nastolatkiem i wyrósł z zabawek, a jego ulubieńcy trafili do przedszkola. Na początku zapowiada się wspaniale – zabawy przez pięć dni w tygodniu w pięknym kolorowym miejscu, żyć, nie umierać! Ale to tylko pozory. Przedszkolem rządzi miś tyran i szybko zaczyna się prawdziwy koszmar. Jak poradzą sobie dzielne zabawki? Jaki będzie ich los bez Andy’ego?

 

 

 “Toy Story 3”

Wydawnictwo Egmont

Format: 230x240

Ilość stron: 32

Cena: 19,90 zł

 

 

Andy jest już nastolatkiem i wybiera się na studia. Jego mama postanawia, że trzeba zrobić porządek z ukochanymi zabawkami chłopca. Decyduje, że część z nich wyląduje
w śmietniku, a inne dostaną dzieci ze Słonecznego Przedszkola. Zabawki wpadają
w panikę!... Jaki będzie ich los bez Andy’ego?

 

 

 „Toy Story 3” Książka z plakatem!

Wydawnictwo Egmont

Format: 205x295

Ilość stron: 16

Cena: 19,90 zł

 

 

 

Andy jest już nastolatkiem. Wyjeżdża na studia, a jego ulubione zabawki przestają go interesować. Część z nich przez przypadek znajduje się na śmietniku, a potem trafia do przedszkola, Niestety, maluchy okropnie traktują Buzza i jego przyjaciół. Ich życie zamienia się w koszmar. Trzeba uciekać! Co stanie się z dzielnymi zabawkami? Czy przetrwają tę ciężką próbę? Kto będzie się nimi bawił?

 

 

 

„Toy Story 3”

Wydawnictwo Egmont

Format: 165x225

Ilość stron: 80

Cena: 17,90 zł

 

 

Zabawki Andy’ego znów w akcji! Tym razem problem jest naprawdę poważny, gdyż chłopak dorósł i wyjeżdża na studia. Zamierza zabrać jedynie Chudego. Pozostałych czekają długie lata w pudle na strychu albo wywózka na śmieci. Jednak wszystko komplikuje się, a zdarzenia nabierają tempa. Zabawki trafiają do przedszkola, pod władzę okrutnych dzieciaków i tyrańskiego miśka, a potem zaczyna się robić naprawdę gorąco! Kiedy na horyzoncie pojawia się mała Bonnie, mistrzyni zabaw, przyjaciołom znów wraca nadzieja…

 

 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner