CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Mrozu rapuje chorym dzieciom

Mrozu rapuje chorym dzieciom

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    „Nawet miliony monet nie zastąpią zdrowia” mówi Mrozu - znany piosenkarz i prezenter ESKA TV,  który w czwartek będzie rapował razem z chorymi dziećmi w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu.

 

W czwartek 13 maja br. w Klinice Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu usłyszmy rymy Jana Brzechwy w nowych, nietypowych aranżacjach. Mrozu – znany piosenkarz i popularna wśród młodzieży gwiazda ESKA TV będzie wspólnie z chorymi dziećmi rapować wiersze Jana Brzechwy.

W 2009 Mrozu wydał swą debiutancką płytę z wielkim hitem „Miliony monet”,  widzowie znają go również  z programu „Taniec z gwiazdami”, ale przede wszystkim z autorskiego programu Web Czart – listy klipów z muzyką ściąganą najczęściej z internetu, który prowadzi w muzycznej telewizji ESKA TV.

           Pomimo natłoku zajęć, ponieważ dodatkowo Mrozu pracuje także nad zapowiadaną na ten rok płytą,  znalazł czas, aby odwiedzić małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej we Wrocławiu. Spotkanie z gwiazdą organizuje Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową”, która zaprosiła Mroza do kliniki, by wnieść w codzienne życie chorych dzieci trochę radości.

         Wiem, że nawet miliony monet nie zastąpią zdrowia, dlatego postanowiłem skorzystać z zaproszenia fundacji, zaśpiewać dzieciakom, poczytać im wiersze i spędzić z nimi trochę czasu na wspólnej zabawie. Mam nadzieję, że wniosę trochę światła i szczęścia w życie tych dzieciaków” – mówi Mrozu.

 

Wrocławska Fundacja pomaga dzieciom już od 19 lat, pod jej opieką przebywa aktualnie 500 odopiecznych. Wszystkie starania Fundacji ukierunkowane są na dobro chorych dzieci - małych pacjentów Kliniki Transplantacji Szpiku, Onkologii i Hematologii Dziecięcej AM we Wrocławiu, którą kieruje prof. Alicja Chybicka. Potrzeby małych pacjentów są ogromne -  są to kosztowne leki ratujące życie, fundusze na zabiegi medyczne, rehabilitację, sprzęt diagnostyczny i terapeutyczny. Fundacja „Na ratunek  dzieciom z chorobą nowotworową” zbiera też fundusze na budowę nowej siedziby dla Kliniki - pod wiele mówiącą nazwą - PRZYLĄDEK NADZIEI.  Klinika leczy dzieci z całej Polski .

 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner