CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Napoje sojowe Alpro® soya – smaczne i zdrowe śniadanie

Napoje sojowe Alpro® soya – smaczne i zdrowe śniadanie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobre śniadanie dostarcza energii niezbędnej do rozpoczęcia dnia. Uruchamia metabolizm, a jednocześnie sprawia, że nie mamy ochoty sięgać po wysokokaloryczne przekąski. Codzienne śniadanie to doskonałe źródło życiowej energii, dlatego tak ważne są produkty, jakie wybieramy komponując ten najważniejszy w ciągu dnia posiłek. 

 

Napoje Alpro® soya to idealna propozycja na zdrowe śniadanie, gdyż pełne są dobrodziejstwa ziarna soi stanowiącej cenny element zbilansowanej diety. Alpro® soya to w 100% produkty pochodzenia roślinnego, powstające na bazie specjalnie wyselekcjonowanych ziaren soi. Bogate są w białka roślinne oraz naturalnie zawierają niewielką ilość nasyconych kwasów tłuszczowych. Stanowią także źródło wapnia, witamin B i D, natomiast nie zawierają białek mleka krowiego, laktozy, glutenu i pszenicy, a także konserwantów, sztucznych aromatów czy substancji słodzących.

 

Alpro® soya Napój Naturalny z dodatkiem wapnia to smaczna alternatywa tradycyjnych produktów mlecznych. Doskonale smakuje z musli, płatkami śniadaniowymi lub bez dodatków, jako napój gorący bądź schłodzony. Osobom szczególnie dbającym o szczupłą sylwetkę polecany jest Napój Naturalny Light Alpro® soya o obniżonej zawartości tłuszczu, posiadający przy tym wszystkie zalety napoju sojowego.

 

Alpro® soya Junior dla dzieci w wieku od 1 do 3 lat, to napój sojowy dostosowany do szczególnych potrzeb żywieniowych najmłodszych. Zawartość witamin i minerałów oraz wysokiej jakości białka zapewnią dziecku smaczny i zdrowy start każdego dnia. Zawarte w nim białka są lekkostrawne oraz dostarczają dzieciom 8 niezbędnych aminokwasów, które nie są wytwarzane przez organizm. Ponadto napój Junior zawiera dużą ilość dobrych, nienasyconych kwasów tłuszczowych przy jednoczesnej niewielkiej zawartości kwasów nasyconych. Może być spożywany jako napój schłodzony lub ciepły albo jako składnik owsianki, budyniu, czy naleśników.

 

Idealnym uzupełnieniem codziennego śniadania są napoje smakowe Alpro® soya: waniliowy, czekoladowy i o smaku owoców lasu, dzięki którym możemy delektować się ulubionym smakiem wszędzie tam gdzie mamy na to ochotę.

 

Nowością na polskim rynku jest napój Alpro® soya Cappuccino, stanowiący smaczne połączenie smaku kawy ze zdrowym napojem sojowym. Jego kremowa konsystencja, delikatny smak i aromat są doceniane również przez osoby, które na co dzień nie piją kawy. Może być podawany w wysokiej szklance, po uprzednim schłodzeniu lub jako składnik koktajli.

 

W ofercie Alpro® soya znalazł się również Napój bez dodatku cukru i soli, polecany zwłaszcza do celów kulinarnych np. jako baza do sosów, zup. Uzupełnieniem gamy produktów marki jest Alpro® soya Cuisine - alternatywa śmietany bazująca na soi. Ten całkowicie roślinny produkt, nie zawierający cholesterolu oraz laktozy sprawdza się wszędzie tam, gdzie zastosowanie ma tradycyjna śmietana. Doskonale komponuje się z innymi składnikami i nie dominuje nad nimi lecz uzupełnia ich pożądany smak i aromat.

 

Informacje o Alpro 

Alpro jest wiodącym producentem i dystrybutorem produktów sojowych na rynku europejskim. Od niemal 30 lat firma systematycznie rozwija gamę produktów cieszących się uznaniem Klientów w wielu krajach. W trosce o środowisko i jakość produktów Alpro wspiera zdrowe, zrównoważone metody produkcji i dystrybucji, zachowując jednocześnie unikalne właściwości odżywcze ziaren soi. Duży wybór produktów sojowych Alpro jest dostępny w sieciach hiper i supermarketów jak i w mniejszych sklepach. Od czerwca 2009 r. firma Alpro jest częścią amerykańskiej grupy Dean Foods będącej czołowym producentem produktów mlecznych oraz absolutnym liderem na rynku markowych produktów sojowych w Stanach Zjednoczonych.

 

* * *

Dodatkowych informacji udziela:

Marta Karaś, Weber Shandwick

tel: + 48 22 210 12 92, kom.: 601 40 35 60, e-mail: mkaras@webershandwick.com

 

Aneta Świderska, Brand Manager marki Alpro® soya

tel. +48 22 811 50 37 wew. 255, kom.: 609 740 320, e-mail: aswiderska@sante.pl

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner