CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Bielizna bezpieczna dla niemowląt – nowa kolekcja Cocco

Bielizna bezpieczna dla niemowląt – nowa kolekcja Cocco

 

 

 

 

 

 

 

Na sezon wiosenno-letni Coccodrillo przygotowało dla najmłodszych specjalną kolekcję bielizny. Tworzy ją osiem różnorodnych linii. Wszystkie ubranka wchodzące w skład kolekcji wykonane zostały z najwyższej jakości bawełny. O ich wyjątkowym standardzie świadczy także fakt przyznania Coccodrillo certyfikatu „Bezpieczny dla niemowląt”.
 

Certyfikat został przyznany bieliźnie Coccodrillo przez Instytut Włókiennictwa. Obejmuje on bieliznę osobistą, nakrycia głowy dla niemowląt, kaftaniki, śpiochy, body, kombinezony, bluzeczki, koszulki oraz piżamki, które wykonane zostały z dzianin w 100 proc. bawełnianych. Każdy z tych produktów w komunikacji marketingowej może być opatrzony specjalnym oznaczeniem „Bezpieczny dla niemowląt”. – Rekomendacja wystawiona przez Instytut Włókiennictwa bardzo nas cieszy – mówi Mieczysław Andersz, Dyrektor w firmie CDRL, właścicielu marki Coccodrillo. Dodaje również – Bielizna stanowi ważny element naszej oferty. Coccodrillo to marka mocna szczególnie w segmencie dzieci najmłodszych. Wiemy, że aby utrzymać naszą rynkową pozycję, musimy stale podwyższać jakość oferowanych produktów. Dla tego też zawsze dobieramy materiały najlepszej jakości i uważnie kontrolujemy wszystkie etapy produkcji. Bielizna Coccodrillo już wcześniej spotykała się z uznaniem różnych instytucji i zdobywała nagrody w konkursach. Między innymi to właśnie jedna z linii naszej bielizny, Frilly, została odznaczona tytułem Superprodukt 2007. W przypadku odzieży Coccodrillo już na etapie projektów brane są pod uwagę czynniki związane ze zdrowiem i bezpieczeństwem. Materiały dobierane są tak, by nie wywoływać alergii i zapewnić dziecięcej skórze najwyższy komfort.

Wiosenno-letnia kolekcja bielizny stopniowo pojawiać się zacznie w sklepach już od końca lutego. Jako pierwsze dostępne będą linie: My Car, Sweet Heart, Flower Power oraz Navy. Każda z nich charakteryzuje się odmienną kolorystyką oraz zastosowanymi wzorami i aplikacjami. Wśród nich są np. motywy kwiatowe, marynistyczne czy związane z motoryzacją. Dobierano je tak, by cieszyły zarówno oko dziecięce, jak i rodziców. W połowie marca oferta marki zostanie uzupełniona o kolejne linie bieliźniane. Będą to: Sheep. Sweet Sheep oraz Hawai. W połowie kwietnia natomiast pojawią się: Summer, Big Bird oraz wykorzystująca charakterystyczny dla całej marki motyw linia Coccodrillo. Utrzymana jest ona w żywej zielonej tonacji i ozdobiona aplikacją przedstawiającą krokodylka.

Bielizna Coccodrillo dostępna jest we wszystkich sklepach marki na terenie całego kraju. Ich pełna lista oraz cała oferta Coccodrillo znajdują się na stronie www.coccodrillo.pl.


***

Coccodrillo jest firmą zajmującą się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją odzieży i obuwia dla dzieci i młodzieży do lat 14. Firma powstała na początku lat 90. i obecnie posiada ponad 100 sklepów w Polsce. Produkty marki Coccodrillo dostępne są również w sklepach partnerskich za granicą: w Irlandii, Niemczech, Europie Wschodniej oraz Nowej Zelandii. Obecnie z Coccodrillo stale współpracuje około 460 sklepów.

www.coccodrillo.pl

 

 

 

źródło:

www.otopr.pl


 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner