CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Ju-ju-be - praktycznie, ale z pieprzykiem

Ju-ju-be - praktycznie, ale z pieprzykiem

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Każda mama wie jak ważna jest dobrze spakowana torba dla dziecka, kiedy oboje ruszają, na krótki spacer, czy na dłuższą wycieczkę. Musi się tam znaleźć mnóstwo rzeczy. Pieluchy, chusteczki, zapasowe ubranko, butelki, smoczki, krem do pupy, krem do buzi, czapeczka, przewijak …itd, nie mówiąc o drobiazgach mamy takich jak portfel, klucze czy telefon. 


Jak taką torbę mądrze spakować, by w sytuacjach awaryjnych, nie stracić panowania nad sytuacją? Jak trzymając na jednym ręku płaczące dziecko, zanurkować w otchłań przepastnej torby znaleźć przewijak, pieluszki, chusteczki, nie kalecząc się przy tym kluczami, nie brudząc się niewiadomego pochodzenia mazią (pewnie wylany soczek lub deserek), nie nadziewając się na okruchy chrupek czy ciasteczek, które nieznośnie wbijają się pod paznokcie? 

Jak wybrać idealną torbę, skoro jedne z nich są funkcjonalne, a inne modne i stylowe, a nam chodzi o połączenie obu tych cech? Gdyby w komitecie Noblowskim zasiadały młode mamy, z pewnością projektant toreb Ju-Ju-Be znalazłby się w gronie laureatów. Oczyszczanie się torby z okruchów czy piachu, bez konieczności jej rozpakowywania, przewijak ze specjalnej gąbki zapamiętujący kształt dziecka, powłoka teflonowa zapobiegająca tworzeniu się plam i przedostawaniu się płynów i nieczystości do wnętrza, a w środku wyściółka niszcząca pleśń oraz zarazki - to brzmi jak fragment literatury science-fiction. Jednak z fikcją ma to niewiele wspólnego, natomiast z nauką jak najbardziej. Jest to opis funkcji, które spełnia torba Ju-Ju-Be. Nic dziwnego, że są tak popularne wśród amerykańskich gwiazd, nawet jeśli noszą je za nie ochroniarze…..Gwen Stefani, Jennifer Garner czy Katie Holmes chętnie korzystały z toreb Ju-ju-be, które są niesamowicie wygodne, mają mnóstwo przegródek, kieszonek i zakamarków, a niesamowite wzory i kolory doskonale pasują do trendów z wybiegów na całym świecie… Po prostu marzenie.

Torby są już dostępne w Polsce w sieci sklepów Lullaby, a dla mieszkańców spoza Warszawy i Krakowa został uruchomiony sklep internetowy www.jujube.pl.
Nareszcie wyjście z dzieckiem nie musi wiązać się z długimi przygotowaniami. Koniec z oddzielną torbą dla dziecka i oddzielną dla mamy. Nareszcie ktoś pomyślał o mamie i połączył funkcjonalność z dobrym stylem. Wystarczy tylko uprzednio dobrze spakowaną torbę uzupełnić zapasem pieluszek i można ruszyć w drogę.

Także Panowie, którzy doceniają wygodę i użyteczność, zrozumieją ten wyjątkowy zakup. W końcu sami potrafią przeznaczyć każde pieniądze na nowinki techniczne, a zastosowanie najnowocześniejszej technologii w torbach Ju-Ju-Be sprawia, że jest to inwestycja na lata. Tym bardziej, że Ju-Ju-Be oferuje także modele toreb dla mężczyzn, z których skorzystali nawet tak wymagający panowie jak Matt Damon i Tom Cruise.

 

 

źródło: otopr.pl
 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner