CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Wiosenna pościel Kolorino - Naturalnie dla Dzieci!!

Wiosenna pościel Kolorino - Naturalnie dla Dzieci!!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Według wierzeń hinduskich spadła z nieba, by koić smutki i łagodzić lęki. Mowa o… bawełnie, uznawanej od wieków za najlepszy, najbardziej naturalny i zdrowy materiał do produkcji pościeli i ubrań. Projektując kolejne wzory, marka Kolorino pozostaje wierna tradycji: pościel dla dzieci to 100% bawełny. Te trendy kontynuuje również najnowsza kolekcja marki. 

W tym sezonie w pościeli Kolorino nadal królują wesołe zwierzątka, do których dołączyły teraz motywy roślinne. Dominują wysmakowanie wzory – wśród nich pastele przeplatane mocniejszymi barwami. Ozdobą nowych pościeli są głównie hafty i kolorowe aplikacje z miękkiego weluru, który dodaje im lekko przestrzennego efektu. Nadal na topie są także tzw. pościele „drukowane”, charakteryzujące się bardziej wyrazistymi kolorami.

„Pościele Kolorino są niepowtarzalne i oryginalne. Staramy się, aby nasze wzory nie powielały tych istniejących już na rynku, ale tworzymy własny, niepowtarzalny styl” – mówi Elwira Klaczak-Ryczko – główny projektant. „Wśród najnowszych wzorów rodzice znajdą delikatne i stonowane Serca, 3 Misie, Miś i Zając, Miś Ecru oraz żywe, wyraziste barwy połączone z wyciszającą je bielą, jak Łąka, Kaczki czy Dino” - dodaje.

We wszystkich projektach firma stawia na naturalność - nie wyważa otwartych drzwi, nie poddaje się coraz powszechniejszemu trendowi polepszania właściwości antybakteryjnych czy przeciwgniotliwych, sztucznego ulepszania tego, co dobre i znane od wieków: bawełny. Dzięki wysokiej jakości materiału, a także starannemu wykonaniu, pościel nie zbiega się podczas prania i nie płowieje. Posiada chowany zamek - zapięcie bezpieczne dla dziecka, a wygodne dla rodziców.

Do każdego wzoru pościeli spod szyldu Kolorino pasują - uszyte w tym samym wzorze – ochraniacze na szczebelki, rożki, kocyki, dekoracje i inne przydatne drobiazgi. A także zabawki – mięciutkie przytulanki, grzechotki, wesołe sprężynki, maty edukacyjne. Dzięki tak szerokiej ofercie rodzice mogą kompleksowo urządzić wymarzony pokoik swojego Maleństwa.

 

 

źródło: otopr.pl
 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner