CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Produkty Huggies® cenione przez ekspertów

Produkty Huggies® cenione przez ekspertów

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Szeroka gama produktów marki Huggies® cieszy się ogromnym uznaniem wśród dziennikarzy magazynów dla rodziców oraz współpracujących z nimi ekspertów – pediatrów, psychologów dziecięcych. Jednak najbardziej istotne jest uznanie czytelników, którzy oddawali głosy na produkty marki Huggies®, przyczyniając się do ogromnego sukcesu – zdobycia nagród w konkursach oraz plebiscytach organizowanych przez redakcje.

Pieluszki Huggies® Newborn otrzymały II nagrodę w plebiscycie "Najlepszy produkt dla dziecka" 2008
Plebiscyt na "Najlepszy produkt dla dziecka" został zorganizowany przez redakcję magazynu „Dziecko”. Czytelnicy miesięcznika byli jurorami przyznającymi nagrody dla produktów w poszczególnych kategoriach. Wykonane z delikatnych i przewiewnych włókien pieluszki Huggies® Newborn zdobyły II miejsce w kategorii PIELUSZKI JEDNORAZOWE. Huggies® Newborn są wykonane ze starannie dobranych, bardzo miękkich i przewiewnych materiałów. Dodatkowym atutem produktu jest zwiększona chłonność, która chroni przed przeciekaniem i zapewnia nowo narodzonemu dziecku poczucie suchości przez długi czas. Pieluszki Huggies® Newborn występują w dwóch rozmiarach: Newborn 1 przeznaczone dla noworodków ważących od 2 do 5 kg, oraz Newborn 2 dla noworodków ważących od 3 do 6 kg.

Chusteczki nawilżane Huggies® Classic oraz pieluszki Huggies® Little Swimmers zdobywają uznanie w konkursie SUPERPRODUKT 2008 Mam Dziecko
Konkurs SUPERPRODUKT zorganizowany został po raz szósty przez jeden z czołowych magazynów poradnikowych dla młodych rodziców – „Mam Dziecko”. W jury zasiedli przedstawiciele redakcji, eksperci (pediatra, psycholog dziecięcy) oraz Patrycja Markowska – znana wokalistka, mama 11 miesięcznego Filipa.
Miękkie i elastyczne chusteczki Huggies® Wet Wipes Classic zostały docenione przez jury w kategorii ARTYKUŁY HIGIENICZNE DLA DZIECI za wyjątkową łagodność i delikatny zapach. Dzięki starannie i odpowiednio dobranym składnikom nawilżane chusteczki Huggies idealnie nadają się do pielęgnacji wyjątkowo wrażliwej skóry maluchów.
Pieluszki Huggies® Little Swimmers XS , które przygotowane zostały dla maluszków debiutujących na pływalni, otrzymały wyróżnienie za pomysł, ciekawe wzornictwo oraz doskonałą jakość. Głównym atutem majteczek Huggies® Little Swimmers jest unikalny wkład chłonący, który nie pęcznieje w wodzie przez co zapewnia małym pływakom bezpieczeństwo oraz komfort.

Chusteczki nawilżane Huggies® Pure zostały uznane za Najlepsze dla Dziecka zdobywając nagrodę w konkursie HIT Mamo to Ja
Konkurs HIT „Mamo, to ja” – Najlepsze dla Dziecka organizowany jest co roku przez najpopularniejszy polski magazyn dla rodziców - "Mamo to ja". Wśród oceniających produkty zgłoszone do konkursu są eksperci – lekarze, czytelnicy "Mamo to ja" oraz popularni artyści. W tym roku uznanie jury w kategorii NAJLEPSZE CHUSTECZKI DLA NIEMOWLĄT zdobyły bezzapachowe chusteczki nawilżane Huggies® Pure, które są doskonałe do pielęgnacji wrażliwej skóry niemowląt. Oceniający zwrócili uwagę na wyjątkową strukturę chusteczek, która jest elastyczna i gruba a jednocześnie miękka i delikatna.

Konkursy organizowane przez redakcje magazynów omawiających tematykę pielęgnacji i zdrowia dzieci to dla rodziców ważna podpowiedź, jak spośród mnóstwa naprawdę dobrych produktów wybrać te najlepsze dla niemowlęcia. Nagrody i wyróżnienia dla pieluszek oraz chusteczek nawilżanych Huggies® - zdobyte w konkursach - potwierdzają doskonałą jakość produktów tej marki.

 

 

 

źródło:

www.otopr.pl


 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner