CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Przygoda w kąpieli z postaciami z bajek

Przygoda w kąpieli z postaciami z bajek

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Maluchy uwielbiają kreskówki i najczęściej lubią utożsamiać się ze swoimi ukochanymi postaciami. Kolekcjonują zabawki z wizerunkiem ulubieńców i najchętniej by się z nimi nie rozstawały. Dzięki kosmetykom kąpielowym marki Corine de Farme, bajkowi przyjaciele mogą towarzyszyć im także podczas codziennej toalety.

Dla małych księżniczek

Seria „Księżniczki” marki Corine de Farme to cztery wyjątkowe kosmetyki kąpielowe dla dziewczynek. Piękne opakowania z wizerunkiem Małej Syrenki, Kopciuszka i Królewny Śnieżki oraz słodkie, owocowe zapachy kosmetyków z pewnością przypadną do gustu małym wielbicielkom bajkowych księżniczek. W skład serii wchodzą: szampon ułatwiający rozczesywanie włosów „Mała Syrenka” o zapachu czereśni, szampon i żel pod prysznic 2w1 „Królewna Śnieżka” o zapachu poziomki, żel pod prysznic „Kopciuszek” o zapachu wanilii oraz delikatny szampon do włosów „Kopciuszek” o zapachu czerwonych owoców.Kosmetyki przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia. Posiadają recepturę hipoalergiczną, nie powodują podrażnień i nie szczypią w oczy.

W krainie Nibylandii

Chłopcom, zafascynowanym przygodami dzielnego Piotrusia Pana z pewnością spodobają się kosmetyki z wizerunkiem ich ulubieńca. W skład serii „Piotruś Pan”, marki Corine de Farme wchodzą: delikatny żel i szampon 2w1 o zapachu gruszki, żel pod prysznic o zapachu melona oraz delikatny szampon o zapachu jabłka. Kąpiel w towarzystwie głównego bohatera powieści Jamesa Barrie sprawi, że Twoja pociecha poczuje się jak najlepszy przyjaciel Piotrusia, przeżywający wraz z nim przygody w bajecznej Nibylandii.Kosmetyki przeznaczone są dla dzieci powyżej 3 roku życia. Nie powodują podrażnień skóry ani oczu dziecka.

Małe co nie co od Kubusia Puchatka

Dla najmłodszych dzieci marka Corine de Farme przygotowała wyjątkową serię kosmetyków „Kubuś Puchatek”. Kosmetyki przeznaczone są dla maluchów powyżej pierwszego roku życia. Posiadają recepturę hipoalergiczną, która minimalizuje ryzyko reakcji alergicznych. Kosmetyki zostały przebadane przez lekarzy dermatologów. W skład serii „Kubuś Puchatek” wchodzą chusteczki nawilżane do twarzy i rąk, szampon do włosów oraz żel do mycia ciała.
Chusteczki nawilżane delikatnie czyszczą ręce i twarz dziecka. Wzbogacone w czynnik nawilżający, sprawiają, że skóra dziecka staje się bardziej miękka. Wygodne opakowanie z zamknięciem wielokrotnego użytku pozwala korzystać z chusteczek w każdej sytuacji: w domu, na spacerze i w podróży. Szampon do włosów myje i pielęgnuje delikatne włosy dziecka, posiada neutralny zapach. Przyjazne opakowanie pozwala na łatwą aplikację kosmetyku.
Żel do mycia przeznaczony jest przede wszystkim do skóry suchej i wrażliwej, oczyszcza i jednocześnie nawilża skórę dziecka. Posiada delikatny zapach.

 

 

 

źródło:

www.otopr.pl


 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner