CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Femina Expo - targi dla nowoczesnych kobiet

Femina Expo - targi dla nowoczesnych kobiet

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Femina Expo (www.feminaexpo.pl) to targi stworzone z myślą o potrzebach Warszawianek, aktywnych kobiet zainteresowanych nowościami i swoim rozwojem. Odbędą się w weekend 10-11 kwietnia 2010 w Centrum Targowo-Konferencyjnym przy ul. Domaniewskiej 37A. Na odwiedzające czeka bogata oferta produktów, prezentacji i porad o modzie i urodzie, zdrowiu, opiece i wychowaniu dziecka, kulinariach, rozrywce i spędzaniu wolnego czasu. Bardzo ważnym sektorem targów będzie część zatytułowana „Odnoszę Sukcesy”. 


Obok stoisk wystawienniczych, Panie będą miały możliwość uczestniczenia w spotkaniach panelowych z zakresu rozwoju zawodowego i osobistego, na których eksperci udzielać będą rad m. in. z zakresu powrotów do pracy kobiet po urlopach wychowawczych, aktywizacji zawodowej kobiet po 50 r. życia. Planowane są także warsztaty z zakresu autoprezentacji przy ubieganiu się o pracę. Ważnymi partnerami będą eksperci udzielający porad prawnych. Program wydarzenia jest na bieżąco aktualizowany w serwisie on-line: www.feminaexpo.pl 

„Bezpośrednie kontakty podczas targów Femina EXPO są nieocenionym narzędziem w budowaniu relacji z końcowym odbiorcą produktów i usług - mówi Grażyna Wróblewska z firmy Musmedia, pomysłodawczyni i organizatorka targów. Targi oferują wiele różnych form prezentacji. Poza możliwością zorganizowania stoiska, do dyspozycji wystawców będzie także scena główna, na której będą odbywać się pokazy, rozmowy z ciekawymi gośćmi, konkursy. Jeszcze inną możliwością są warsztaty o charakterze edukacyjnym dla określonych grup kobiet czy też spotkania indywidualne z doradcami i ekspertami firm”.
Organizatorzy zadbali o wygodę matek, które będą mogły pozostawić swoje dzieci w kąciku zabaw pod okiem profesjonalnych opiekunek Niania.pl. Przygotowane zostanie także miejsce umożliwiające komfortowe nakarmienie i przewinięcie dziecka.
Dodatkową atrakcją będzie promocja dla rowerzystek i rowerzystów – za dojazd na targi rowerem cykliści mogą liczyć na specjalny rabat na bilet wstępu, a swoje pojazdy będą mogli pozostawić w stojakach w namiocie przed halą Torwaru. Tu również będą mogli skorzystać z porad specjalisty firmy „Wygodny Rower” na temat bezpiecznego wyposażenia roweru oraz dokonać wstępnego przeglądu i podstawowych regulacji swoich dwóch kółek.
 

 

Femina Expo
10-11 kwietnia 2010 r.
Warszawa, ul. Domaniewska 37 a (przy Galerii Mokotów)
Bilety w cenie 12,5 zł. dostępne w kasach przed imprezą.
Szczegóły: www.feminaexpo.pl

ORGANIZATOR: Musmedia Sp. z o.o. www.musmedia.pl

 

 

źródło: otopr.pl
 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner