CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Marketing Miłości – książka, warsztaty, a może coś więcej?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zapraszamy na spotkanie pod hasłem Marketing Miłości – książka, warsztaty, a może coś więcej? Chcemy wspólnie zastanowić się jak warto dbać o miłość, o różne jej rodzaje – miłość partnerską, miłość do rodziców, miłość do dzieci, do przyjaciół, wreszcie miłość do samej siebie. Kiedy jest się mamą można zapomnieć, że jest tak wiele rodzajów miłości... :)Spotkaniu będzie towarzyszyć książka poetycka „Marketing Miłości w 44 wariacjach”. To książka wachlarz autorstwa Barbary Popławskiej, pięknie wydana, prawie każda strona wycięta na wylot filigranowym motywem ozdobnym, każda strona z innego gatunku papieru i w innym kolorze. To książka dobra na prezent dla kogoś i/lub dla samej siebie!Marketing Miłości to również warsztaty rozwoju osobistego prowadzone przez Barbarę Popławską i Oksanę Świerczyńską, trenerki i przyjaciółki. Warsztaty zapraszają do nowego rozumienia miłości, widzenia jej jako pełnej akceptacji siebie i innych, odkrywania tajemnicy bogacenia się poprzez bezinteresowne dawanie, miłości, która przejawia się przede wszystkim w codzienności.Ufundowałyśmy nagrodę – podczas spotkania będzie można wylosować 1 książkę Marketing Miłości. Gorąco zapraszamy! Więcej informacji o nas i naszym przedsięwzięciu znajdziecie na stronie: www.CoachingDuszy.pl.

Barbara Popławska

Oksana Świerczyńska

---------------------------------------------------------

Barbara Popławska

Trenerka, ukończyła Szkołę Trenerów Grupy TROP pod auspicjami Polskiego Towarzystwa Psychologicznego, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego: indywidualny tok studiów na Wydziale Pedagogiki, Psychologii, Historii Sztuki. Prowadzi zajęcia w różnych obszarach poznawania siebie (nosce te ipsum), np. radzenia sobie ze stresem, rozwiązywania konfliktów, kreatywności, asertywności, poczucia szczęścia, miłości. Niesie inspiracje ludziom szukającym własnych dróg rozwoju. Ma męża i dwoje dzieci. Autorka książek „Coaching Duszy w 33 odsłonach” i „Marketing Miłości w 44 wariacjach”.

Oksana Świerczyńska

Trenerka: ukończyła Akademię Trenerów TROP, od wielu lat prowadzi szkolenia dla biznesu, m. in. na temat odpowiedzialnego biznesu w ramach CSRinfo.org. Absolwentka zarządzania na Akademii Ekonomicznej we Wrocławiu, obecnie studentka III roku psychologii dla magistrów w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej, specjalizacja kliniczna; certyfikowany coach ICC. Od 2008 zaangażowana w autorski projekt Coaching Duszy, w ramach którego prowadzi warsztaty rozwoju osobistego. Ma męża, z którym dużo podróżuje po świecie.

„Zdejmij te wszystkie/ udawania i opakowania/ miłość potrafi być sobą/ nie potrzebuje/ marketingu ni PR-u/ to nic/ że miewa/ w kieszeniach/ trochę smutku/ i żalu”"Marketing Miłości w 44 wariacjach"

Barbara Popławska
Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 22 marca, w godzinach 10.00-12.00, w Centrum Łowicka, ul. Łowicka 21, sala nr 25.


Wstęp wolny.


 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner