CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Wielkie Święto Wiosny w Bam Bam Studio

Wielkie Święto Wiosny w Bam Bam Studio

 


 

 

 

 

 

Widoczna już na ulicach, a niedługo także w naszych kalendarzach zagości Wiosna. Z tej okazji Bam Bam Studio przygotowało dla najmłodszych szereg atrakcji. Już w sobotę 20 marca 2010 r. Wielkie Święto Wiosny, czyli gry i zabawy związane z przywitaniem tej kolorowej pory roku. Od 10.00 do 16.00 czekać będzie na dzieci mnóstwo kolorów i przygód. W programie:

 

10.00 – 10.45 Mała Akademia Człowieka – Zapach Wiosny

Jak poczuć zapach Wiosny? Czy możemy poczuć smak Wiosny nosem? Na te i wiele innych pytań dzieci poznają odpowiedź w trakcie zajęć w Małej Akademii Człowieka. Tym razem podczas naszej podróży do wnętrza człowieka zatrzymamy się na najbardziej wysuniętej części naszego ciała czyli na nosie. Dowiemy się jak odbieralibyśmy świat z zatkanym nosem czyli czy nos czuje smak. Poprzez rozwój zmysłu powonienia przygotujemy się na przyjście Wiosny i lepiej poznamy samych siebie.

 

11.00 – 11.45 Akademia Odkrywców – Tysiące kolorów Wiosny

Wiosna rozkwita tysiącem kolorów. Ale skąd one wszystkie się biorą? I co ma wspólnego woda z tęczą? W trakcie zajęć dzieci będą miały możliwość samodzielnie przeprowadzić eksperymenty, które pozwolą im znaleźć odpowiedzi na te i inne pytania.

 

12.00 – 12.45 Mała Akademia Sztuki – Wiosną kwiatki rosną

Wiosna to czas budzenia się uśpionej zimą przyrody. Biel zimy przeradza się w feerię kolorów otaczającej nas natury – zieleni traw i drzew, kwitnących barwnie kwiatów i złotych promieni słooca. Zajęcia plastyczne to nasz sposób, by zaprosić do siebie wszystkie kolory wiosny. Różnorodne techniki, wielość barw i mnogość uśmiechów zapewnią interesującą i rozwijającą zabawę, której rezultatem będą wiosenne dzieła sztuki.

 

14.00 – 16.00 Wiosenny Bal

Przyjście Wiosny od tysięcy lat wiąże się z tańcami, śpiewami i radością. Nie może więc tego zabraknąć na Wielkim Święcie Wiosny w Bam Bam Studio. Kolorowa sala zabaw i doświadczone animatorki zagwarantują maluchom doskonałą zabawę. Dodatkową atrakcją będzie malowanie buziek.

 

Przez cały dzień (10.00 – 16.00) zapraszamy także do Krainy Zabaw, w której oprócz przyjaznego wnętrza i mądrych zabawek czekają na dzieci animatorki z wesołymi grami i zabawami. Mnóstwo śmiechu i wiele radości gwarantowane.

Wielkie Święto Wiosny w Bam Bam Studio trwa cały tydzień! Codziennie od 22 do 26 marca w sali zabaw od godziny 16.00 czekać będą na najmłodszych doświadczone animatorki z mnóstwem pomysłów i ciekawymi zabawami.

 

Informacje i zapisy:  tel. 603-11-70-40, info@bambamstudio.pl

 

Serdecznie zapraszamy do wspólnej wiosennej zabawy!

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner