CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

MAMIKA zaprasza

MAMIKA zaprasza

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Znajdziecie tu Państwo pięknie wykonane, ręcznie malowane figurki produkcji francuskiej firmy Plastoy a także drewniane zabawki dla maluchów z firmy Hess-Holzspielzeug. Dzięki nim możemy przenieść się w świat dawnych bajek i komiksów.


 

Zestawy do kąpieli

 

 

 

 

Wspaniałe zestawy do kąpieli francuskiej firmy PLASTOY dla maluchów z bohaterami bajek: Noddy, Smerfy, Barbapapa lub z bohaterami książki Elmer. Gumowe figurki mają małe otworki, przez które można pryskać wodą. Doskonały pomysł na prezent dla maluchów. Dopuszczone do użytku przez dzieci od 12 miesięcy. Zapakowane w praktyczne opakowanie ze sznurkiem.

Wymiary opakowania: ok. 10 x 18 x 10,5c

 

 

Zawieszki do smoczka

Bardzo praktyczna i ładna rzecz. Super prezent np. na odwiedziny u maluszka. Linki do smoczków wykonane z drewna to wynalazek niemieckiej firmy HESS-Spielzeug. Są one poddawane wszelkim testom bezpieczeństwa i dopuszczone od 0 miesięcy.

Długość: ok. 21 cm

 

 

 Zawieszki do wózka

 

 

 

 

Śliczne, kolorowe zawieszki do wózka;) Mocuje się je za pomocą klipsów. Spełniają funkcję dekoracyjną, ale przede wszystkim służą zabawie dla maluszka.

Wymiary: ok. 48 cm

Wszystkie produkty firmy HESS-Spielzeug wykonane są wyłącznie w Niemczech z drewna najwyższej jakości oraz przy użyciu ekologicznych farb.

 

 

Seria książek dla małych piratów i piratek

Pogodna seria dla małych ulubieńców pirackich przygód. Seria składa się z 3 tomów. W pierwszej części "Kapitan Sharky i tajemnicza wyspa skarbów" czytelnicy poznają niezwykłą załogę. W drugiej „Kapitan Sharky i morski potwór”   Kapitan Sharky wdaje się w kłótnię z najstraszliwszym z piratów – Starym Billem. Na dodatek w okolicy Zatoki Skalnej grasuje groźny potwór morski… W trzeciej „Kapitan Sharky i wyspa skazańców” przed Kapitanem Sharkym stoi niezwykłe wyzwanie - musi on udać się na wyspę skazańców i uwolnić nie tylko Michałka, ale całą piracką bandę.

 

 

 

Seria Księżniczka Lillifi

 

 

 

Urocza seria książek dla małych księżniczek. Bohaterka - Lillifi to miła księżniczka, żyjąca w przyjaźni ze zwierzątkami z pałacowego ogrodu. Książki są przepięknie wydane, zdobione brokatem i posiadają niespodzianki dla małych czytelniczek. „Księżniczka Lillifi” pierwsza książka z serii jako dodatek ma zaproszenie na bal w kopercie i prawdziwą koronę. „Księżniczka Lillifi i mała balerina” zawiera naszyjnik w tiulowym woreczku, zaś w książce „Księżniczka Lillifi i mała sarenka”, która ukaże się w marcu 2010, małe księżniczki znajdą śliczną spinkę do włosów.

 

 

więcej informacji: www.mamika.pl 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner