CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Nowa jakość pielęgnacji noworodka – propozycja Kolorino

Nowa jakość pielęgnacji noworodka – propozycja Kolorino


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gdy w domu ma się pojawić mały, oczekiwany przez wszystkich lokator – dokładamy wszelkich starań, by jak najlepiej przygotować się na jego powitanie. Robimy mnóstwo zakupów – ubranek, artykułów kosmetycznych, pielęgnacyjnych, zabawek. 


Z przeprowadzonych obserwacji wynika, że wśród dostępnych w sklepach produktów przeznaczonych dla dzieci brakuje praktycznego kompletu, przeznaczonego do pielęgnacji delikatnego ciałka noworodka czy niemowlęcia. Dlatego marka Kolorino stworzyła nowej jakości komplet pielęgnacyjny. Właśnie trafił on na rynek.
Zestaw składa się z 5 niezbędnych elementów: myjki, 2 małych ręczniczków (25 x 25 cm) i jednego większego (50 x 70 cm), pieluszki tetrowej.
 

 

Całość w kolorze białym, z delikatnymi, pastelowymi nadrukami: dla dziewczynki w subtelne różowe i zielone kółeczka, dla chłopczyka – w niebieskie i beżowe. Znajdująca się w zestawie tetrowa pieluszka również wpisuje się w ten design.
Komplet pielęgnacyjny wykonany jest w 100% z bawełny - wysokiej jakości tkaniny typu frotte i tetra – miękkiej, delikatnej, doskonałej dla wrażliwej dziecięcej skóry. Porządne, staranne obszycie oraz wszystkie jego walory użytkowe gwarantują, iż zestaw będzie przez długi czas służył nam do pielęgnacji maleństwa.
 

 

Zestaw może być pomocny w wielu sytuacjach: w czasie codziennej kąpieli, w podróży i podczas przewijania maluszka. Każdy z elementów można użyć zgodnie z własnymi potrzebami - pieluszkę lub większy ręczniczek można położyć na przewijaku albo w wanience, pieluszką można również okryć ramię w czasie noszenia dziecka. Myjką delikatnie umyjemy ciałko dziecka w czasie kąpieli. Jeśli chcemy dziecku przemyć buzię, rączki, czy pupę czystą wodą albo je osuszyć - mogą nam posłużyć do tego małe ręczniczki.
 

 

Zestaw ułatwi każdej mamie codzienną pielęgnację w domu i poza nim, bez konieczności noszenia ze sobą wielkich bagaży. Jest nieduży, poręczny i praktyczny!
 

 

A wszystko to z myślą o jednym – Naturalnie dla Dzieci!

 

 

źródło: otopr.pl
 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner