CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

IV Europejska Konferencja Dyrektorów Przedszkoli

IV Europejska Konferencja Dyrektorów Przedszkoli

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

"Reforma w przedszkolu - programy, diagnoza, nadzór" 

25 lutego 2010 r. w Bibliotece Narodowej w Warszawie, odbędzie się IV Europejska Konferencja Dyrektorów Przedszkoli, organizowana przez miesięcznik „Dyrektor Szkoły”. Tematyka spotkania dotyczy realizacji programów zgodnie z nową podstawą oraz nowego nadzoru pedagogicznego w placówkach przedszkolnych. Wpisuje się w działania informacyjno - szkoleniowe związane z praktyką reformy, prowadzone przez wydawnictwo Wolters Kluwer Polska za pośrednictwem miesięcznika i serii konferencji.

Uczestnikom IV EKDP zostaną zaprezentowane sposoby tworzenia programów z wykorzystaniem efektów diagnozy przedszkolnej, problematyka dojrzałości szkolnej i metody przygotowania do niej dzieci, programy nagrodzone w ministerialnym konkursie na najlepszy program wychowania przedszkolnego, metody ewaluacji wewnętrznej w przedszkolu, jako element nadzoru, dobre wzory polskie i europejskie, raporty OECD.

Prelegentami IV EKDP będą znakomici goście i eksperci, m. in. autorzy publikacji poświeconych tematyce ewaluacji wewnętrznej, organizacji pracy przedszkola, nadzorowi nad realizacją podstawy programowej. Wykłady poprowadzą m.in. prof. Elżbieta Putkiewicz, Klemens Stróżyński. Organizatorzy zapewniają wiedzę na najwyższym poziomie, warunki do dyskusji i wymiany doświadczeń oraz wiele miłych niespodzianek.

Formularz zgłoszeń znajduje się na stronie internetowej www.DyrektorSzkoly.pl oraz www.ABC.com.pl/oswiata.

„Dyrektor Szkoły” – miesięcznik kierowniczej kadry kierowniczej oświaty, w myśl ustawy o systemie oświaty adresowany jest również do przedszkoli. Wspiera dyrektorów tych placówek w wypełnianiu zadań i obowiązków zgodnie z przepisami prawnymi, nowoczesną wiedzą z zakresu psychologii, pedagogiki i zarządzania.

Bliższe informacje na stronach www.DyrektorSzkoly.pl oraz www.ABC.com.pl/oswiata,
Tel. 22 535 83 18

 

 

źródło: pressoffice.pl 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner