CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Strzel gola z Maoam!

Strzel gola z Maoam!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Strzel gola z Maoam!
 

Maoam wspiera drużynę młodzików z Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa. Teraz Akademia i Maoam grają w jednej drużynie! Wspólnie nokautują nudę i lenistwo. Wygrana? Aktywny tryb życia!

Drużyna młodzików z Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa od niedawna współpracuje z Maoam. Producent gum owocowych chce rozwijać talenty sportowe dzieci i młodzieży. Zainteresowanie Akademią Piłkarską Legii jest ogromne. Obecnie trenuje tam ponad 200 piłkarzy – wybranych spośród tysięcy chętnych. Trenerzy Legii prowadzą rekrutację wśród dzieci w wieku od 7 do 13 lat. Ostatni nabór do legijnych drużyn młodzieżowych odbył się w 21 stycznia 2010 r. Na testy sportowe zaproszeni zostali chłopcy z rocznika 1997 – 2002. Zgłosiło się ponad stu pięćdziesięciu chętnych! 

Udział w treningach to spełnienie marzeń wielu młodych chłopców. Dzięki Maoam treningi to teraz nie tylko praca, ale także zabawa i radość. Mali piłkarze uczą się, jak tworzyć zespół i jednocześnie świetnie się bawią, uprawiając ulubiony sport. Celem Akademii Piłkarskiej Legii jest również przygotowywanie kadry dla drużyny seniorów.

Producent gum owocowych wspiera drużynę młodzików od listopada 2009 roku. Marka Maoam wzięła udział w organizacji „Turnieju Stolic Europejskich” Legia Cup 2009, na który przyjechało osiem drużyn z Polski i zagranicy. Rywalizacja młodych sportowców wzbudziła emocje, a świetna atmosfera podczas meczu potwierdziła zaangażowanie młodzieży i jej kibiców.

Maoam konsekwentnie angażuje się w kampanie promujące aktywny styl życia i uprawianie sportu przez dzieci i młodzież. Piłka nożna to sport, zabawa i współpraca – czyli to, co ważne dla każdego fana gum Maoam. Z pomocą marki, młodzi piłkarze mogą wyrosnąć na przyszłych zawodników polskich klubów i kto wie, może nawet reprezentacji narodowej.

 

 

źródło: otopr.pl
 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner