CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

FERIE Z GŁOWĄ

FERIE Z GŁOWĄ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

FERIE Z GŁOWĄ

Wszystkie dzieci w wieku 3-9 lat zapraszamy do wspólnej zabawy i gimnastyki umysłu podczas ferii!

To propozycja zajęć, która spodoba się zarówno dzieci, jak i rodzicom, ponieważ zajęcia oprócz doskonałej zabawy będą źródłem nowych wyzwań, pomysłów, wiedzy i umiejętności, które przydadzą się później na codzień oraz w przedszkolnym i szkolnym życiu.

W programie:

ART&GAMES

Praktyczna nauka język angielskiego. Podczas zajęć dzieci bawią się po angielsku. Zajęcia dzielą się na dwie części – artystyczno-plastyczną oraz część gier i zabaw. Zadania plastyczne oraz gry są tak wciągające, że uczniowie w ogóle nie czują, że posługują się innym językiem podczas wydawania komend, odpowiadania na nie oraz grania w gry.

Wśród gier znajdą się zarówno gry planszowe, rozwijające logiczne myślenie, memory, gry zręcznościowe, ale także klasyczne propozycje jak domino, karty i układanki. Każda z nich to zasób poleceń, słówek i określeń, jakie nabywają brytyjskie dzieci na tym samym etapie.

Część artystyczna także odbywa się po angielsku i najczęściej skupiona jest na temacie zimy, sportów zimowych, kultury i mieszkańców krajów wiecznego śniegu. Podczas zajęć dzieci mają okazję wysłuchać opowieści w języku angielskim o przygodach małych eskimosów!

TRENING TWÓRCZOŚCI:

ZABAWY Z GŁOWĄ – trening twórczości dla dzieci w wieku 4-5 lat

Zapraszamy wszystkie przedszkolaki do krainy fantazji, w której rozbudzą swoją wyobraźnię, pogodzą Tom’a i Jerry’ ego, spotkają Smokofilomidanka i będą ekspertami w dziedzinie rozwiązywania problemów nierozwiązywalnych. Zastanowią się co można zrobić z żółtym kaloszem szczęścia i jak przechytrzyć smoka.  Postawią pierwsze kroki w świecie kreacji i wspólnie wespną się na „drzewo twórczego rozwoju”.

TRENING TWÓRCZOŚCI dla dzieci w wieku 6-9 lat

Jak uciszyć bzyczące muchy? Jak postawić jajko na sztorc?? Jak stworzyć bezpieczne lądowisko dla szklanki??? Te i inne problemy będziemy rozwiązywać podczas zajęć poświęconych rozwijaniu twórczego myślenia.

Wspólnie z dziećmi poznamy różne metody kreatywnego poszukiwania oryginalnych pomysłów i rozwiniemy zdolności kreacji. W atmosferze zabawy i humoru uruchomimy morza wyobraźni, dzięki którym popatrzymy na świat przez pryzmat złamanego zwierciadła. Zaś przy okazji nauczymy się współpracy, poszanowania zdania innych i pracy w grupie.

PIĘĆ ZMYSŁÓW dla dzieci w wieku 4-6 lat

Nie jeden dorosły i prawie każde dziecko zadaje sobie czasem pytanie, co sprawia, że widzę, słyszę i czuję, jak to się dzieje, że rozpoznaję smaki oraz dlaczego jedne zapachy sprawiają mi przyjemność, a inne trudno znieść.

Będziemy wspólnie doświadczać otaczającego nas świata wszystkimi zmysłami i zadawać pytania służące poznaniu siebie samych. Zajęcia te sprzyjają poznaniu i zrozumieniu własnego organizmu, jego potrzeb i wymagań; budują samoświadomość. Rozwijanie zmysłów i współpracy między nimi uczy koncentracji i wrażliwości.

Podczas ferii odkryjemy dzięki naszym zmysłom i poprzez eksperymenty, jak funkcjonuje nasz wzrok, dlaczego słyszymy, po co nam zmysł dotyku, co sprawia, że czujemy smak i zapach.

BAJKOCZYTANIE

Maluchy w wieku 3-5 lat zapraszamy w świat fantazji i zabawy z językiem podczas codziennego bajkoczytania z elementami zabaw teatralnych, logopedycznych, bajkoterapii oraz muzykoterapii i zabaw relaksacyjnych (każdego dnia skupiamy się na innym obszarze rozwoju).

Terminy:

I tydzień (1-5 lutego 2010)

11.00-11.45 Pięć Zmysłów (4-6 lat)

12.30-13.15  Bajkoczytanie (3-5 lat)

14.15-15.10 Zabawy z głową (4-5 lat)

15.15-16.00 Trening Twórczości (6-9 lat)

16.15-17.00 Art & Games (6-9 lat)

17.15-18.00  Art & Games (4-5 lat)

 

II tydzień (8-12 lutego 2010)

11.00-11.45 Zabawy z głową (4-5 lat)

12.00-13.30 Trening Twórczości + techniki ułatwiające naukę (6-9 lat)

12.30-13.15  Bajkoczytanie (3-5 lat)

14.30-15.15  Art & Games (6-9 lat)

15.30-16.15 Art & Games (4-5 lat)

16.30-17.15 Pięć Zmysłów (4-6 lat)

Zajęcia odbywają się od poniedziałku do piątku w okresie ferii zimowych. Istnieje możliwość wykupienia pojedynczych zajęć lub udział w pełnym cyklu. W przypadku Zabaw z głową i Treningu twórczości możliwe jest wyłącznie wykupienie pakietu 5 spotkań w wybranym tygodniu ferii.

Szczegółowe informacje i zapisy: www.bambamstudio.pl, info@bambamstudio.pl, 603-11-70-40

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner