CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Rekord Wielkiego Balu Księżniczek Disneya pobity!

Rekord Wielkiego Balu Księżniczek Disneya pobity!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Rekord Wielkiego Balu Księżniczek Disneya pobity!

Wielki Bal Księżniczek Disneya 2010 pod patronatem magazynu „Księżniczka” oraz „Disney i ja” już za tydzień.

W balu wezmą tym razem udział 1622 przedszkola z całej Polski!

Zakończyła się rejestracja przedszkoli zainteresowanych zorganizowaniem imprez karnawałowych dla miłośników bajkowego świata Disneya. Z przyjemnością informujemy, że w porównaniu do ubiegłego roku ich liczba wzrosła o 48% (529 zgłoszeń więcej) dzięki czemu, już po raz drugi pobiliśmy rekord na największy bal księżniczek Disneya na świecie!

- Każdy Bal powinien być wyjątkowy. Mamy nadzieję, że dzięki naszej propozycji dzieci
z całej Polski poczują tę wyjątkowość i zapamiętają tegoroczny Karnawał jako pełen magii i radości – mówi Artur Pacuła,
Marketing & Communications Director Poland & CEE w The Walt Disney Company Polska. – Tegoroczne bale odbędą się w dniach od 25 stycznia do 7 lutego, a zatem w czasie, kiedy na ekranach kin prezentowany jest najnowszy film Disneya “Księżniczka i żaba”. To obok miesięcznika „Księżniczka” dodatkowe źródło inspiracji dla wszystkich małych dziewcząt szykujących się na bal – dodaje Artur Pacuła.

 

- Z miesięcznikiem „Księżniczka” czytelniczki przez cały rok mogą poczuć tę wyjątkową, królewską aurę, czerpiąc mnóstwo dobrej energii i pomysłów do baśniowych zabaw. Tym bardziej w okresie karnawałowego balu znajdą tam wiele inspirujących opowieści - zapewnia Róża Grzegorska, Publishing Manager w wydawnictwie Egmont Polska. - Z kolei chłopcy wyruszający w tym roku na przyjęcie karnawałowe bez wątpienia powinni zajrzeć do takich magazynów, jak „Disney i ja”, czy „Auta”, gdzie znajdą wskazówki i porady - za jaką postać z bajek Disneya mogą się przebrać, a nawet, jakim pojazdem wybrać się na tę uroczystość! – dodaje Róża Grzegorska.

 

Zarejestrowane przedszkola analogicznie, jak w ubiegłym roku, dostały od organizatorów zestawy dekoracji, dyplomy oraz propozycje scenariuszy zabaw do przeprowadzenia. Tym razem konwencja zakłada przemieszczanie się przez poszczególne komnaty zamku. Wśród nich znajdą się: Komnata Śnieżki i krasnoludków, Komnata zaklętych zwierząt, w której króluje księżniczka Tiana z Nowego Orleanu, Komnata kowbojska Chudego znanego z bajki „Toy Story”, czy Komnata Przyjaźni, w której przedszkolaki spotkają księżniczkę Bellę.

W tym roku w Wielkim Balu Księżniczek weźmie udział łącznie 135 351 dzieci! Przedszkola, które do dnia 28 lutego prześlą kronikę z balu będą mogły wygrać wspaniałe nagrody (m.in. zestawy Disney Electronics i klocków Lego). Organizatorzy –  The World Disney Company oraz Wydawnictwo Egmont Polska otrzymali w ubiegłym roku ponad 700 przepięknie wykonanych kronik. Szacuje się, że w 2010 roku ich liczba przekroczy najprawdopodobniej 1000! Wyniki konkursu na najlepszą kronikę z Wielkiego Balu Księżniczek Disneya zostaną ogłoszone 1. kwietnia na stronie www.wielkibalksiezniczek.pl.

 

Wszystkim przedszkolakom życzymy bajkowej zabawy!

 

 

źródło: Egmont

 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner