CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Na co zwrócić uwagę przy wyborze niani elektronicznej?

Na co zwrócić uwagę przy wyborze niani elektronicznej?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Elektroniczna niania to urządzenie bardzo przydatne, zarówno podczas wyjazdów, jak i na co dzień. Warto w nie zainwestować dla własnego spokoju i bezpieczeństwa dziecka. 


Elektroniczna niania składa się z nadajnika umieszczonego w pobliżu dziecka i z odbiornika, który masz przy sobie. Nadajnik wyposażony jest w czuły mikrofon, dzięki czemu w odbiorniku bez problemu usłyszysz, gdy dziecko się obudzi lub będzie potrzebować Twojej pomocy. Nadajnik i odbiornik komunikują się ze sobą najczęściej za pomocą fal radiowych. Urządzenie jest bardzo proste w obsłudze. Możesz bez obaw wyjść do ogrodu, wypić kawę w salonie, czy popracować w odległym pokoju. Zasięg niani, w zależności od modelu sięga nawet kilkuset metrów! 

Sklep www.babymama.pl oferuje markowe, nowoczesne, a co najważniejsze bezpieczne i skuteczne elektroniczne nianie. Cyfrowa technologia dźwięku jest gwarancją najwyższej jakości dźwięku i bezpieczeństwa jego przesyłu. (Angelcare AC420, Luvion Deluxe-100, SuperNova oraz PrimaNova). W przeciwieństwie do tradycyjnych niani analogowych rodzic ma 100% pewność, że usłyszysz tylko głos Twojego dziecka i nikt inny nie może odbierać dźwięku z Twojego urządzenia. Niektóre elektroniczne nianie mogą być czasem zakłócane przez inne urządzenia. Cyfrowa transmisja jest gwarancją połączenia wolnego od zakłóceń.

Dobrej jakości urządzenie, poza standardowymi funkcjami posiada również dodatkowe parametry. Niemal wszystkie nianie posiadają system wizualnej sygnalizacji. To funkcja bardzo przydatna, gdy znajdujesz się w hałaśliwym otoczeniu albo słuchasz muzyki. Większość ma również funkcję kontroli zasięgu – gdy twój odbiornik straci łączność z nadajnikiem, urządzenie poinformuje cię sygnałem świetlnym i dźwiękowym. Niania zasygnalizuje również niski poziom naładowania akumulatorków. Nie musisz więc obawiać się, że urządzenie nagle przestanie działać.

Inne przydatne funkcje

Lampka nocna

Niektóre nianie posiadają opcję lampki nocnej (Angelcare AC420, Luvion Deluxe-100, Music and Lights Petit Terraillon). Łagodne światło nie rozbudzi dziecka, gdy trzeba je będzie uspokoić. Niania Luvion Deluxe-100 Premium DECT wyposażona jest także w funkcję aktywacji lampki nocnej na odległość. Lampka uspokoi Twojego maluszka zanim zjawisz się przy jego łóżeczku.

Termometr

Bardzo przydatną funkcją jest termometr. Na twoim odbiorniku wyświetlana jest temperatura w pokoju dziecka (Angelcare AC420, Music and Lights Petit Terraillon, SuperNova) Dzięki temu będziesz wiedziała, czy dziecko potrzebuje dodatkowe kocyka, czy może jest mu za gorąco.

Timer

Dodatkowy timer, w który wyposażone są niektóre modele (SuperNova) poinformuje cię o porze karmienia lub konieczności przyjęcia lekarstwa.

Połączenie zwrotne

Nowością są nianie z funkcją połączenia dwukierunkowego (Luvion Deluxe-100, Music and Lights Petit Terraillon ). Dzięki temu nie tylko usłyszysz swoje dziecko, ale będziesz mogła uspokoić je swoim głosem (np. śpiewając kołysankę), zanim do niego dojdziesz. Niektóre modele (np Music and Lights Petit Terraillon) posiadają dodatkowe melodyjki uspokajające, które możesz aktywować zdalnie, by szybciej uspokoić dziecko.

Wszystkie nianie, polecane przez sklep www.babymama.pl mają wyjątkowe, estetyczne wzornictwo i ergonomiczny kształt. Ale przede wszystkim zadbają o bezpieczeństwo dziecka.

 

 

źródło: otopr.pl
 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner