CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Nowa odsłona Kolorino – ubranka dla wcześniaczków

Nowa odsłona Kolorino – ubranka dla wcześniaczków

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Blisko 10% dzieci urodzonych w Polsce to wcześniaki - każdego roku rodzi się ich około 24 tys. To duża grupa, o którą trzeba wyjątkowo zadbać - są maleńkie i kruche, wymagają szczególnej troski i opieki. A także – specjalnych ubranek. 


Z problemem ubrania dla wcześniaczków spotykają się wszyscy rodzice. W ogólnodostępnej sprzedaży znajdują się ubranka dla noworodków o wzroście od 50 cm, o wiele za duże dla tych maluszków. Dlatego w ofercie Kolorino pojawiła się nowość – piękne, kolorowe ubranka już od 44cm, zapewniające komfort wrażliwej skórze, a także utrzymanie właściwej temperatury ciała. 

Kolekcja „Mini Kolorino”, w skład której wchodzą najważniejsze dla wcześniaków ubranka: body, koszulki, pajace, malutkie pledy do inkubatora, półśpiochy, czapeczki dla maleńkiej główki, to nowa propozycja w ofercie firmy, ale i wynik oczekiwań rodziców, którzy wielokrotnie pytali o mniejsze rozmiary ubranek. „Maluszek, ubrany w za duże śpiochy, leżący w inkubatorze – wygląda wyjątkowo delikatnie i bezbronnie, a każda fałdka ubranka może stworzyć dyskomfort. Postanowiliśmy więc sprawić, by świat stał się bardziej przyjazny maluszkom i wnieść w ich otoczenie nieco radości i kolorów” – mówi Elwira Klaczak-Ryczko, projektantka kolekcji. „Jesteśmy postrzegani jako specjaliści od bielizny dziecięcej, a właśnie ona jest podstawową garderobą maluszka i znajduje się najbliżej wrażliwej skóry dziecka – poczuliśmy, że możemy zrobić coś więcej – sprawić, że bezpośredni kontakt ze światem zewnętrznym, jaki daje ubranie, będzie łagodny, przyjemny i komfortowy” – dodaje.

Wszystkie ubranka zostały wykonane z materiału, który - według wierzeń hinduskich - spadł z nieba, by koić smutki i łagodzić lęki. Mowa o… bawełnie, uznawanej od wieków za najlepszy, najbardziej naturalny i zdrowy materiał. By nie podrażniać wyjątkowo delikatnej skóry dziecka, w ubrankach zostały zastosowane spłaszczone szwy, nie ma żadnych wystających metek i wszywek.
Pełny komfort mają sprawić również praktyczne, wygodne, i bezpieczne rozwiązania, ułatwiające ubieranie maleństwa: body i koszulki zapinane są z boku, półśpioszki mają szeroki elastyczny pas bez użycia gumki, który delikatnie otacza brzuszek maluszka, pledzik uszyty jest z 2 warstw bawełnianej dzianiny w odpowiednim rozmiarze, aby takie maleństwo okryć. Słodkie, pastelowe, delikatne barwy wniosą w otoczenie wiele radości. Wszystkie elementy tej kolekcji sprawią, że mały człowiek rozpocznie przyjaźń ze światem w dopasowanych do swojej drobnej postury, wygodnych ubrankach.
Ubranka z tej wyjątkowej kolekcji Kolorino nawiązują stylem do najbardziej popularnych i ulubionych przez rodziców wzorów: sympatycznego misia i zająca w kilku wariantach kolorystycznych, słodkich serduszek czy wiosennej łąki.

A wszystko to z myślą o jednym – Naturalnie dla Dzieci!

 

 

źródło: otopr.pl
 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner