CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

EKOprzekąska

EKOprzekąska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bez sztucznych dodatków, konserwantów, lub barwników – to właśnie wyroby ekologiczne. Każdy ich składnik, poczynając od najmniejszego ziarenka, poprzez mleko, jaja po najróżniejsze dodatki takie, jak migdały czy rodzynki, posiada certyfikat ekologiczny. Gama tych, przygotowywanych ze szczególną dbałością o skład i smak produktów, stale się w Polsce poszerza. 


W naszym kraju produkty ekologiczne nadal traktowane są jak ciekawostki, których trzeba poszukiwać wśród tysięcy konwencjonalnych produktów. Zazwyczaj spotykamy podstawowe produkty takie, jak mąka ekologiczna, kasza czy makarony. Jednak z roku na rok, także dzięki rodzimym producentom, oferta tego rodzaju produktów poszerza się. Jedną z ostatnich ekonowinek jest Musli Chlebek, wprowadzony na rynek przez firmę Ekoprodukt.
 

 

Musli Chlebek to mieszanka zbóż połączonych pożywną melasą i miodem. Wyjątkowy batonik, w kształcie chleba foremkowego, nie zawiera białego cukru, ani białej mąki. Przekąska produkowana jest w dwóch wersjach smakowych. Pierwsza z nich to Musli Chlebek Cztery Zboża, który oprócz pszenicy, owsa, kukurydzy i amarantusa ekspandowanego, zawiera siemię lniane, a także rodzynki i jabłka. Drugą propozycję stanowi Musli Chlebek Amarantusowy, który zawiera lekkostrawne i bogate w białko ekspandowane ziarno amarantusa, osłodzone melasą i miodem. Amarantus, nazywany złotem Inków, zawiera więcej wapnia niż mleko, więcej żelaza niż szpinak, więcej magnezu niż czekolada i więcej błonnika niż owies, co sprawia że oba batoniki są niezwykle wartościowe i odżywcze.
Ekologiczny Musli Chlebek pozwala szybko zregenerować siły i pobudza do dalszego działania, dostarczając organizmowi wyłącznie naturalnych składników. Warto sięgnąć po tę chrupiącą przekąskę w pracy, w szkole, czy w trakcie podróży.

 

 

źródło: otopr.pl
 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner