CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Alpro soya - smak i zdrowie

Alpro soya - smak i zdrowie

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Miseczka, łyżeczka, napój sojowy Alpro soya oraz musli to gotowy przepis na smaczne śniadanie lub zdrową przekąskę między posiłkami. Przygotowanie zajmuje chwilkę, a zyskujemy pożywne danie, które zaspokoi głód i dostarczy organizmowi wielu cennych składników. Całość uzupełnić można truskawkami, jagodami lub borówkami. Wystarczy spróbować, by taki zestaw na stale zagościł na naszych stołach. Razem z Alpro soya i musli dostajemy smak oraz zdrowie! 

Napoje sojowe Alpro soya stanowią cenny element zbilansowanej diety. Są w 100 proc. pochodzenia roślinnego. Powstają na bazie specjalnie wyselekcjonowanych ziaren soi. Napoje Alpro soya Zawierają wysokiej jakości białka, są bogate w wielonienasycone kwasy tłuszczowe (przy niskiej zawartości kwasów nasyconych) oraz naturalne izoflawony i błonnik. Są bogatym źródłem witamin (w tym z grupy B) i minerałów m.in. potasu, fosforu, wapnia i magnezu. Nie zawierają laktozy. Są lekkostrawne.

Napoje sojowe Alpro soya nadają się także do bezpośredniego spożycia. Szczególnie nadają się do tego napoje smakowe: waniliowe, czekoladowe, a także o smaku owoców leśnych i napój sojowy Macchiato na bazie kawy. Dostępne są także napoje bez soli i cukru, z wapniem, Light oraz napój sojowy dla dzieci Junior.

Warto także podkreślić, że napoje sojowe Alpro doskonale komponują się z wieloma innymi potrawami i można je stosować podczas gotowania w ten sam sposób, jak mleko tradycyjne. Dostępnych jest wiele przepisów na dania, którym napoje Alpro soya dodają wspaniałej konsystencji i smaku. Są to zarówno zupy, dania główne, desery, jak i drinki.

Napoje sojowe Alpro soya może spożywać każdy, już od pierwszego roku życia. Polecane są także osobom uczulonym na białko mleka krowiego oraz z nietolerancją laktozy.

 

 

źródło: pressoffice.pl

 
 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner