CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Świąteczny dar serca od Benjamin Moore Polska

Świąteczny dar serca od Benjamin Moore Polska

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W okresie świątecznych przygotowań i obdarowywania bliskich prezentami firma B.M. Polska nie zapomniała o podopiecznych Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach. Od „Mikołaja” otrzymali nowoczesną pompę infuzyjną wspomagającą proces leczenia dzieci. 


Zakup pompy infuzyjnej dla Górnośląskiego Centrum Zdrowia Dziecka w Katowicach jest kolejnym etapem kilkuletniej współpracy firmy B.M. Polska z dziecięcymi oddziałami onkologicznymi na Śląsku. Inicjatorem, a zarazem merytorycznym opiekunem udzielanej przez B.M. Polska pomocy jest Fundacja ISKIERKA - organizacja pożytku publicznego działająca na rzecz dzieci z chorobą nowotworową. Dotychczas firma B.M. Polska wspierała renowację oddziałów dziecięcych, przekazując na ten cel farby renomowanych marek Benjamin Moore i Bioni CS. Tym razem zdecydowała się na zakup sprzętu medycznego. „Fundacja Iskierka doskonale orientuje się, jakie są najpilniejsze potrzeby małych pacjentów. Tym razem podpowiedziała nam, że najlepszym prezentem będzie pompa infuzyjna. Mamy nadzieję, że zakupiony sprzęt będzie dobrze służyć maluchom w tym niezwykle trudnym momencie ich życia” – mówi Jerzy Bylica, członek Zarządu firmy.

Pompa infuzyjna TE-171 firmy Terumo to specjalistyczne urządzenie medyczne służące do ciągłego (lub systematycznego), dokładnego dawkowania leku. Za sprawą stosowania pompy infuzyjnej zminimalizowana jest konieczność wielokrotnego nakłuwania pacjenta w celu podania lekarstwa. Sprzęt ten jest bardzo kosztownym, a zarazem niezbędnym elementem w procesie leczenia onkologicznego. Ze względu na bardzo intensywną eksploatację potrzebna jest stosunkowo częsta jego wymiana, co wiąże się z zakupem nowych urządzeń.

Więcej informacji na temat działalności Fundacji ISKIERKA znaleźć można na stronie internetowej www.fundacjaiskierka.pl .Wszystkie osoby i firmy, które chcą wesprzeć działania ISKIERKI proszone są o bezpośredni kontakt z biurem Fundacji. Natomiast szczegółowe informacje na temat przedsięwzięć społecznych, w które zaangażowana jest firma B.M. Polska, dostępne są w dziale CSR na stronie internetowej www.benjaminmoore.pl.

 

 

źródło: otopr.pl
 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner