CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Pomóż osamotnionym dzieciom - Kup kalendarz Fundacji

 

 

 

 

Fundacja ARCHON+ Dzieci Które Kochacie jest organizacją charytatywną, która już od ponad 3 lat zajmuje się pomocą osamotnionym dzieciom, wychowującym się w rodzinach zastępczych. 

Fundacja do tej pory zrealizowała wiele akcji charytatywnych oraz przekazała pomoc konkretnym dzieciakom, które znalazły się w wyjątkowo trudnej sytuacji życiowej.

Jesteśmy małą fundacją, ale dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, firm lokalnych i ogólnopolskich staramy się skutecznie pomagać – mówi Jerzy Kala – prezes zarządu fundacji. W tym roku prowadziliśmy grupę wsparcia dla rodziców zastępczych, wysłaliśmy kilkadziesiąt dzieci na kolonię letnią, zbieraliśmy fundusze na wyprawki szkolne, organizowaliśmy mikołaja oraz konkursy dla dzieci i młodzieży. Dzięki projektom przekazanym bezpłatnie przez Biuro Projektów ARCHON+, już kilkadziesiąt rodzin zastępczych buduje nowe domy dla swoich podopiecznych. Z roku na rok prowadzimy coraz więcej działań, korzystając z pomocy coraz większej grupy darczyńców oraz dzięki funduszom uzyskanym z 1 procenta podatku – dodaje Jerzy Kala z Fundacji ARCHON+.

Mamy bardzo ambitne plany, dlatego staramy się zachęcać do wspierania naszych działań różne osoby i instytucje, którym nie jest obojętny los osamotnionych dzieci. Serdecznie zapraszam do zakupu pięknego kalendarza ściennego, który zawiera 12 reprodukcji prac plastycznych wykonanych na jedwabiu przez podopiecznych Fundacji. Koszt kalendarza wynosi 20 zł, a cały dochód ze sprzedaży przeznaczymy na wypoczynek letni dla dzieci z Rodzin Zastępczych. Kalendarz można zamawiać poprzez stronę internetową Fundacji www.rodzinazastepcza.org.pl

 

 

źródło: PressOffice.pl
 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner