CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

KSIĄŻKI EGMONTU POD CHOINKĘ

KSIĄŻKI EGMONTU POD CHOINKĘ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobra książka jest zawsze znakomitym prezentem. Jak jednak dokonać właściwego wyboru w szale przedświątecznych zakupów? Postanowiliśmy ułatwić Państwu ten wybór. Dla najmłodszych i trochę starszych dzieci Egmont przygotował bogatą ofertę. Oto nasze propozycje,

które z pewnością okażą się strzałem w dziesiątkę!

 

 

OFERTA DLA NAJMŁODSZYCH CZYTELNIKÓW

 

 

 

Bajkoczytacz maszyna + Puchatek
 i wielka wichura

Ilość stron 36
Format: 280x215
Okładka twarda
ISBN: 978-83-237-7916-2
Wiek 0-6

 

Bajkoczytacz to absolutna nowość na rynku wydawniczym. Jest to nowoczesna książka, dzięki której dziecko nabiera nawyku samodzielnego obcowania z literaturą i - stopniowo - także umiejętność czytania. Jest to połączenie książki z prostym w obsłudze mechanizmem: dziecko przewracając strony ogląda obrazki, śledzi tekst i słucha czytanej głośno historii. Dzięki temu ma możliwość sprawdzenia, czy w prawidłowy sposób rozpoznaje kolejne wyrazy składające się na tekst.

Bajkoczytacz to nowoczesna zabawa i nauka, dla wzrokowców i dla słuchowców - pobudza wyobraźnię i zachęca do samodzielnego czytania.

Bajkoczytacz dostępny jest w sprzedaży z książeczką Puchatek i wielka wichura. Bibliotekę Bajkoczytacza uzupełniają inne tytuły wraz z nagraniami gotowymi do odsłuchania w urządzeniu - Kopciuszek, Auta, 101 Dalmatyńczyków, Gdzie jest Nemo?, Król Lew, Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków.

 

 

Ian Falconer

Olivia

 

Ilość stron 40

Format: 280x215

Okładka: Twarda

ISBN: 978-83-237-7940-7

Wiek 0-6 lat

 

 

Każda babcia zrozumie Olivię i jej marzenia o scenie!

- Joan Sutherland, śpiewaczka operowa.

 

Oklaskujcie niezwykły debiut Falconera i jego niezapomnianej różowej bohaterki. – „Publishes Weekly”.

Eloise ma rywalkę! Kochamy Olivię!

- Hilary Knight, ilustratorka książek.

 

Wiele osób marzy o karierze w balecie, ale olivia ma do tego nogi.

- Michał Barysznikow, tancerz i choreograf.

 

Olivia rozumie malarstwo abstrakcyjne jak żadna inna sześciolatka

-David Hockney, malarz.

 

Nareszcie świnka z poczuciem własnej wartości

- Gloria Steinem, działaczka feministyczna.

 

...jest doskonała – „The Christian Science Monitor”.

 

 

AUTA, o serii

 

Głównym bohaterem tych opowieści jest Zygzak McQueen – młody i ambitny samochód wyścigowy marzący o wielkich sukcesach i przygotowujący się do startu w wielkim wyścigu Piston Cup Championship w Kalifornii. Gdy trafia do pustynnego miasteczka Chłodnica Górska przy trasie 66, poznaje wiele zamieszkujących tam samochodów, sympatycznych ekscentryków. Zaprzyjaźnia się między innymi z Sally, czyli Porsche 2002, Wójtem Hudsonem (Hudson Hornet, model 1951), czyli starym samochodem o tajemniczej przeszłości i Złomkiem – zardzewiałą ciężarówkę holowniczą. Nowi przyjaciele uświadamiają Zygzakowi, że w życiu są ważniejsze rzeczy niż dążenie do sukcesu za wszelką cenę oraz zdobywanie kolejnych pucharów. Bohaterów tej popularnej serii można spotkać w książkach, filmach, a także na łamach miesięcznika Auta, wydawanego przez Egmont od września 2008.

Auta, nowe tytuły:

„Poszukaj i znajdź”, „Poszukaj i znajdź dla najmłodszych”, „Witajcie w chłodnicy górskiej”,  „Turboopowieści”, „Lakiery i bajery”, „Wielki wyścig na torze”,  „3 grające książeczki”, „Na miejsca, gotowi, start!”, „Bądź mechanikiem Zygzaka”.

 

 

 

 

KSIĄŻKI DLA MŁODZIEŻY


Paul Stenning

Robert Pattinson – album

Ilość stron:96

Format:275x200

Okładka twrada

ISBN 978-83-237-3597-7

Wiek 7-12

 

PRAWDZIWA NIESPODZIANKA DLA WIELBICIELI POPULARNEGO AKTORA, ILUSTROWANY ALBUM DLA FANÓW!

 

 

Bogato ilustrowany kolorowy album o Robercie Pattinsonie to szalenie interesująca biografia jednego z najsłynniejszych obecnie aktorów młodego pokolenia. Romans
o wampirach pod tytułem Zmierzch, w którym Robert wspaniale zagrał rolę główną, pobił wszelkie rekordy popularności. W ciągu zaledwie kilku lat dwudziestodwuletni Londyńczyk z występującego na deskach lokalnego teatru amatora stał się słynnym hollywoodzkim idolem, zaś jego oszałamiająca kariera mogłaby być tematem scenariusza. Publiczność po raz pierwszy zwróciła na niego uwagę po występie w roli Cedrika Diggory'ego w filmie fantasy Harry Potter i Czara Ognia. Oceniono go jako równie wybitny co wzruszający. Robert doskonalił swoje rzemiosło na planie kilku niskobudżetowych produkcji niezależnych - w tym wysoko ocenianej biografii Salvadora Dali pod tytułem Little Ashes - po czym zdobył rolę, która miała już na zawsze odmienić jego życie - charyzmatycznego młodego wampira Edwarda Cullena
w Zmierzchu, filmowej adaptacji bestsellerowej serii powieści autorstwa Stephenie Meyer. Sukces Zmierzchu sprawił, że Robert Pattinson stał się idolem milionów nastolatków na całym świecie. Ilustrowany mnóstwem fotografii album (w tym fotosy filmowe, zdjęcia dotąd niepublikowane, zdjęcia z ukrytej kamery) ukazuje dzieciństwo Roberta w Barnes, jego pierwsze kroki na deskach sceny i wczesne role telewizyjne. Wyjawia także jego myśli i uczucia na temat udziału w Zmierzchu, nagłej sławy, pasji muzycznych i planów na przyszłość. Robert Pattinson. Album to niezwykły hołd złożony niezwykłemu aktorowi.

 

 

 

Chris Roberts

MICHAEL JACKSON KRÓL POPU 1958-2009”

ISBN:978-83-237-3446-8

Oprawa twarda

Data wydania: listopad 2009

 

TEGO ALBUMU NIKOMU POLECAĆ NIE TRZEBA – PEREŁKA WYDAWNICZA. LEKTURA OBOWIĄZKOWA DLA MŁODZIEŻY I DOROSŁYCH!

 

„Michael Jackson - Król Popu 1958-2009 to najlepsza i najbardziej aktualna biografia najsłynniejszego ,,Piotrusia Pana"" - w historii muzyki pop. Kapitalnie napisana książka dokumentująca życie Michaela Jacksona autorstwa Chris’a Robertsa. Autor jest niezwykle doświadczonym pisarzem i dziennikarzem, jednocześnie mającym dużo szacunku dla prawdziwej sztuki. Dlatego tak skrupulatnie spisał przypadki z życia MJ. Książka zawiera mnóstwo nieznanych zdjęć. Polecam nie tylko fanom Michaela Jacksona, ale również wszystkim miłośnikom dobrej książki.”

-  Hirek Wrona, dziennikarz muzyczny.

 

 

źródło: Egmont

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner