CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Komfortowa bielizna na czas ciąży

Komfortowa bielizna na czas ciąży

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

W czasie ciąży i karmienia kobieta potrzebuje dla siebie specjalnej bielizny dostosowanej do powiększającego się brzuszka. Wymagania te spełnia bielizna Carriwell z sklepu www.babymama.pl Bielizna Carriwell wykonana jest z najlepszej jakości materiałów, zapewnia kobiecie wygodę i komfort przez cały okres ciąży oraz po porodzie. 

Miłośniczkom sportowego stylu spodoba się top Carriwell Seamless Light Support. Wykonany jest z delikatnej bezszwowej tkaniny, która bez uciskania dostosowuje się do kobiecych kształtów. Nie traci przy tym swojego pierwotnego kształtu. Top jest bardzo wygodny w noszeniu i nie odznacza się pod ubraniem. Świetnie podtrzymuje powiększający się biust przyszłej mamy. 

Podczas ciąży, szczególnie pomocny może okazać się pas ciążowy Carriwell - Maternity Support Band. Został specjalnie zaprojektowany dla maksymalnej wygody i poczucia komfortu przyszłej mamy. Bezszwowa technologia zapewnia wysoki komfort noszenia i pomaga zmniejszyć ból pleców, podtrzymując rosnący brzuszek. Pas wykonany jest z aksamitnej, delikatnej w dotyku mikrofibry. Zapewnia poczucie komfortu, a jednocześnie nie odznacza się pod ubraniem.

Wiele przyszłych mam skarży się na bóle kręgosłupa, zwłaszcza w ostatnich miesiącach ciąży. Firma Carriwell proponuje specjalne majtki Carriwell - Light Support Panties, które łagodzą problemy z kręgosłupem. Rosną wraz z powiększającym się brzuszkiem. Elastyczne wzmocnienie pod brzuszkiem i z tyłu majteczek podtrzymuje brzuch i zapewnia komfort dla dolnej części kręgosłupa, redukując ból. Aksamitny, miękki materiał i bezszwowe wykończenie dają ogromne poczucie komfortu noszenia.

Dla mam, które chciałyby szybko wrócić do swoich kształtów sprzed ciąży firma Carriwell oferuje wyjątkowe figi ciążowe Carriwell Soft Touch Seamless oraz Carriwell Shaperwear. Jak wszystkie produkty tej firmy, również te figi są starannie wykonane z aksamitnego materiału. Bezszwowa technika wykończenia zapewnia młodej mamie ogromny komfort i wygodę. Idealnie sprawdzają się w pierwszych tygodniach i miesiącach po porodzie.

Warto zadbać o komfort kobiety przez cały okres ciąży i w pierwszych miesiącach po porodzie.Polecana przez sklep www.babymama.pl bielizna jest też świetnym prezentem i zadowoli każdą, nawet najbardziej wymagającą mamę.

Wszystkie produkty Carriwell dostępne są na stronie www.babymama.pl

BabyMama.pl - Sklep on-line z artykułami dla mam, niemowląt i dzieci. Poszukiwane nowości rynkowe.
 

 

 

źródło: otopr.pl 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner