CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

 Innowacyjne akcesoria dla Pań w ciąży i mam

Innowacyjne akcesoria dla Pań w ciąży i mam

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Firma Carriwell znana jest z produkcji wysokiej jakości bielizny ciążowej. Oferuje także szereg innowacyjnych produktów ułatwiających życie Paniom w ciąży oraz karmiącym mamom. 

Sklep www.babymama.pl ma w swojej ofercie pełną ofertę wyjątkowych akcesoriów marki Carriwell dla przyszłym mam oraz Pań karmiących piersią. 

Szczególnie pomocny może okazać się pas ciążowy Carriwell - Maternity Support Band. Został specjalnie zaprojektowany dla maksymalnej wygody i poczucia komfortu przyszłej mamy. Bezszwowa technologia zapewnia wysoki komfort noszenia i pomaga zmniejszyć ból pleców, podtrzymując rosnący brzuszek. Pas wykonany jest z aksamitnej, delikatnej w dotyku mikrofibry. Zapewnia poczucie komfortu, a jednocześnie nie odznacza się pod ubraniem.

Dla mam istotne jest to, że noszenie pasa podczas ciąży wspomaga szybszy powrót brzuszka do poprzedniej formy. W sklepie www.babymama.pl dostępny jest również pas ciążowy na rzep Carriwell - Velcro Belts. Jest łatwy do założenia, a specjalne zapięcie umożliwia bezstopniową regulację pasa.

Z kolei wyjątkowa wstawka do paska Carriwell - Flexi Belt umożliwi każdej przyszłej mamie noszenie ubrań sprzed ciąży. Idealnie dopasowany pasek z elastyczną dopinką pozwala zamienić ulubione spodnie czy spódnicę w wygodne ubranie ciążowe. Jest przy tym bardzo prosty w założeniu i nie uciska powiększającego się brzuszka.

Firma Carriwell przygotowała także wyjątkowe produkty dla mam karmiących. Wielorazowe wkładki laktacyjne Carriwell - Natural Silk Washable wykonane są z naturalnego jedwabiu i bawełny. Wkładki uszyto z wyjątkowo chłonnej bawełny. Pokryte są naturalnym jedwabiem, który posiada właściwości anty-zapalne. Pomaga też wrażliwym na ból brodawkom i sutkom. Dodatkowa warstwa wodoodporna daje poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Zapewnia jednocześnie swobodny przepływ powietrza. Wkładki idealnie dopasowują się do biustonosza, dzięki czemu nie odznaczają się pod ubraniem.

Firma Carriwell poleca również każdej karmiącej mamie żelowe wkładki Carriwell - Breast Soother. W pierwszym okresie karmienia piersią często zdarza się obrzęk piersi, zablokowanie kanałów mlekowych czy zapalenie sutka. Specjalny żel, którym są wypełnione wkładki, łagodzi dolegliwości okresu karmienia i zapewnia szybką ulgę.

Nie wpływa przy tym negatywnie na procesy laktacji – łagodzi ból w sposób bezpieczny i naturalny. Wkładki są bardzo proste i wygodne w użyciu. Można jest stosować wielokrotnie, zarówno na ciepło lub na zimno. Wystarczy umieścić wkładki w naczyniu z ciepłą wodą lub w lodówce, a następnie włożyć okłady do miseczek biustonosza mamy karmiącej.

Wkładki idealnie dopasowują się do biustonosza i nie przesuwają się.

Okres ciąży i karmienia piersią to niezwykłe chwile dla kobiety. Produkty Carriwell pomogą zadbać o jej komfort i wygodę w tym pięknym okresie.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

www.babymama.pl - Sklep online z artykułami dla mam, niemowląt i dzieci. Poszukiwane nowości rynkowe.
 

 

 

źródło: otopr.pl

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner