CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Jesienna kolekcja BABY HOLIDAY – brytyjskie inspiracje

Jesienna kolekcja BABY HOLIDAY – brytyjskie inspiracje

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Brytyjska ratro-klasyka to motyw przewodni najnowszej, jesiennej kolekcji BABY HOLIDAY, przygotowanej specjalnie dla najmłodszych.Tej jesieni BABY HOLIDAY ubiera dzieci w stylowe angielskie kratki, miękkie wełny, tweedowe płaszcze i delikatne dzianiny 

 

BABY HOLIDAY w swojej kolekcji przenosi najbardziej aktualne trendy ze światowych wybiegów do mody dziecięcej. Wśród motywów, oprócz najmodniejszej tej jesieni kratki, znajdziemy także klasyczne romby i karo - rodem z klubowego stylu brytyjskiego. 

Rodzice wszystkich dzieci – tych małych i nieco większych – pokochają ubrania w stylu angielskim, od „pierwszego włożenia”. Elementy charakterystyczne tego stylu to wełniane materiały, szkocki kraty, klasyczne romby i wszechobecne kaszkiety. W wersji dziecięcej nabierają one szczególnego uroku - dzieci w ubrankach w klimacie „Brit Club” wyglądają wyjątkowo stylowo.

Kolory tego sezonu to: nasycona czerwień, gama szarości, głęboki brąz, elegancki kolor ecru oraz, obowiązkowo, klasyczny navy blue. Jednym z ważniejszych zabiegów kolorystycznych kolekcji BABY HOLIDAY jest łączenie szarości z brązem - to typowo brytyjskie rozwiązanie, rzadko stosowane w modzie dziecięcej.

Kolekcja dla dziewczynek, stworzona w klimacie „Brit Club”, to klasyczne princeski w szaro-czerwoną kratę, udane mariaże angielskich kratek, w różnorodnych wersjach i odmianach, z eleganckim, czystym kolorem ecru oraz małymi sweterkami ze szlachetnych dzianin. W kolekcji miłośnicy klasyki znajdą również dwurzędowe kraciaste płaszcze i tweedy.

Dla małych, niesfornych, dżentelmenów BABY HOLIDAY proponuje zaś pasiaste i kraciaste koszule, kamizelki, klasyczne granatowe swetry z zapięciem polo, marynarki w kroju sportowym. Nie zapomina też o nieco zawadiackich, nonszalanckich dodatkach – wszak szelki i nieodzowny, zawadiacki chłopięcy kaszkiet stały się już firmowymi znakami rozpoznawczymi marki.

Brak infantylizmu we wzornictwie sprawia, że kolekcja trafia nawet w najwybredniejsze gusta.

Więcej informacji www.babyholiday.pl

 

 

źródło: otopr.pl
 

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner