CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Mocna odsłona tvscreen.pl.

Mocna odsłona tvscreen.pl.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezprecedensowe premiery filmowych hitów Disneya legalnie w VoD w Internecie! Ponownie ruszyła całkowicie odmieniona, internetowa platforma wideo na żądanie (VoD) – tvscreen.pl. Dzięki gruntownej przebudowie serwisu oraz współpracy ze światowymi wytwórniami największe filmowe hity będą dostępne legalnie w sieci już po bardzo krótkim czasie od ich premier w kinie i na DVD, bez konieczności posiadania dekodera, czy opłacania abonamentów w ramach innych usług. 

Użytkownicy serwisu otrzymują ponadto bardzo zróżnicowaną ofertę doskonałych filmów fabularnych i reprezentujących inne gatunki filmowe udostępnianych na żądanie i w sposób dostosowany do ich potrzeb, łącznie z licencjonowanym pobieraniem na komputer osobisty.
Na tvscreen.pl polscy internauci znajdą ponad 60 filmów rocznie, takich wytwórni jak Walt Disney Pictures (Walt Disney Animation Studios, Pixar Animation Studios), Touchstone Pictures i Miramax Films udostępnianych legalnie. Wśród tych tytułów na szczególną uwagę zasługuje kilkanaście absolutnych premier VoD rocznie, czyli filmowych hitów dostępnych tylko w tvscrenn.pl po bardzo krótkim czasie od ich premier w kinie i na DVD.

Bezprecedensowe premiery!
„Hannah Montana”, „Góra Czarownic”, „Wyznania zakupoholiczki” oraz 20 hitów z katalogu Disneya już na starcie!
Już od samego początku nowej odsłony tvscreen.pl użytkownicy serwisu mogą oglądać premierową, kinową wersję serialowego mega hitu „Hannah Montana”, który podbił serca nastolatek na całym świecie. Również w naszym kraju serial i film stał się niesamowicie popularny wśród młodej publiczności. 6 września rozpoczęła się emisja „Hannah Montany” w TVP1.

Również już na starcie w serwisie dostępne są dwa inne premierowe mega hity: fantastyczny film przygodowy „Góra Czarownic” oraz ironiczna komedia „Wyznania zakupoholiczki” poza tym 20 innych filmów z katalogu Disneya, a wśród nich słynne: „Opowieści z Narnii”, „Skarb Narodów”, „Prosiaczek i przyjaciele”, „Deja Vu”, „Alamo” „Piraci z Karaibów. Skrzynia umarlaka”, „Kurczak Mały”, „Straszny film 4”, „Auta”, „Znaki”, „Pearl Harbor”.

Legalne pobieranie i odtwarzanie!
Premierowe filmowe mega hity, podobnie jak pozostałe produkcje dostępne na www.tvscreen.pl, można oglądać w dwóch opcjach jakości, zarówno odtwarzając je bezpośrednio z serwera tvscreen.pl, jak i po pobraniu na komputer osobisty (również w opcji HQ). Filmy z katalogu Disneya dostępne są już od 5,90 PLN, a premierowe mega hity za 10,90 PLN.

W związku z prowadzonymi zaawansowanymi rozmowami niebawem na tvscreen.pl powinny pojawić się filmy kolejnych światowych wytwórni.

Nowa szata, proste funkcjonalności, szeroki zakres gatunków filmowych
tvscreen.pl zmieniła swój wygląd. Pojawiła się nowa szata graficzna a także funkcjonalności, które ułatwiają i usprawniają korzystanie z serwisu. Oferta serwisu skierowana jest do szerokiego grona odbiorców. Użytkownicy mogą dowolnie wybierać wśród wielu filmów fabularnych, dokumentalnych, serii dokumentalnych, filmów i bajek dla dzieci, kreskówek, programów rozrywkowych, teledysków, koncertów muzycznych, przedstawień kabaretowych. Twórcy serwisu położyli duży nacisk na łatwość obsługi, przejrzystość komunikacyjną i nawigacyjną a także atrakcyjność graficzną. tvscreen.pl jest dostępna dla wszystkich, którzy posiadają dostęp do Internetu o prędkości pobierania danych nie mniejszej niż 1024 kb/s.

W tvscreen.pl filmy pojedynczo, a także w 30 dniowych pakietach
W serwisie znajduje się szeroki wybór produkcji, reprezentujących różne gatunki filmowe i telewizyjne, ujętych w pakiety (tematyczne lub dedykowane konkretnemu kanałowi TV czy dystrybutorowi), takie jak: NGC, NGC MAX (National Geographic Channel), FILMY, DLA DZIECI, DOKUMENT, ROZRYWKA, MUZYKA. Wykupując 30 dniowy dostęp do jednego lub kilku pakietów widzowie mogą, w dowolnym czasie i nieskończoną ilość razy, oglądać wszystkie dostępne produkcje. Użytkownicy mogą również skorzystać z globalnego pakietu „FULL screen”, który otwiera im dostęp do zasobów wszystkich pakietów znajdujących się na platformie. Ceny pakietów już od 6,90 PLN do 34,90 PLN.

Każdy użytkownik otrzymuje również możliwość wykupienia pojedynczej produkcji, mając do niej pełny dostęp przez 24 godziny w cenach już od 1,90 PLN do 10,90 PLN.

Łatwa obsługa. Jak to działa. Przewodnik
Aby korzystać z wszystkich funkcjonalności tvscreen.pl należy się zarejestrować (bezpłatnie). Użytkownikiem głównym konta zawsze jest osoba dorosła, która opłaca poszczególne usługi korzystając z elastycznego systemu płatności (przelew elektroniczny, karta kredytowa lub płatności SMS). Widzowie mają do wyboru dwie prędkości odtwarzania (on-line) materiałów wideo: pierwsza dla użytkowników z łączem o prędkości pobierania danych minimum 1024 kb/s oraz druga dla użytkowników z łączem minimum 2048 kb/s. Filmy można będzie również pobrać na komputer osobisty (Download to Rent). Funkcjonalność wypożyczenia poprzez pobranie umożliwia ściąganie plików wideo w najwyższej jakości z 24-godzinną lub 30-dniową licencją (zabezpieczenia DRM). Każdy zarejestrowany użytkownik posiada własną „stronę domową”. Może także oceniać materiały wideo poprzez nadawanie im odpowiednich wag (ilości gwiazdek), edytować komentarze. Na stronie dostępne są również rankingi, uwzględniające np. oceny użytkowników, czy popularność odtwarzania danego tytułu. Obecnie przy oglądaniu filmów w serwisie użytkownicy powinni korzystać z przeglądarki Internet Explorer. W najbliższym czasie zostaną wdrożone rozwiązania umożliwiające korzystanie także z innych przeglądarek internetowych. Użytkownicy maja do swojej dyspozycji szczegółowy Przewodnik, który krok po kroku, pokazuje jak korzystać z serwisu i pomaga rozwiązywać potencjalne problemy.

Platforma dobrze zabezpieczona
W trosce o bezpieczeństwo zarówno samego serwisu, jak i jego użytkowników zastosowano wiele ochronnych rozwiązań procesowych i technicznych. Serwis został zlokalizowany w profesjonalnym Data Center, gdzie wszystkie transfery są szyfrowane. Wszystkie emisje wideo są zabezpieczone kodowaniem Microsoft DRM (Microsoft Digital Right Management).
Wszystkie filmy znajdujące się na platformie tvscreen.pl mają określony preferowany, minimalny wiek od jakiego są dozwolone.

 

 

źródło: otopr.pl
 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner