CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Video monitor – jak ułatwia opiekę nad dzieckiem?

Video monitor – jak ułatwia opiekę nad dzieckiem?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bezpieczeństwo dziecka jest dla wszystkich rodziców sprawą priorytetową. Wiele ułatwień w tym zakresie oferuje rodzicom jedno z najnowszych osiągnięć technologii cyfrowej – nowoczesna elektroniczna videoniania. 

Bezpieczeństwo 

Videoniania pozwala rodzicom monitorować bezpieczeństwo dziecka. Standardowo składa się z wyświetlacza LCD i kamery, którą montuje się np. w pobliżu łóżeczka. Czasem do zestawu można dokupić dodatkowe kamery, które pozwolą stworzyć indywidualny system monitoringu dziecka. To idealne rozwiązanie dla zapracowanych rodziców, którzy potrzebują trochę wytchnienia od codziennych obowiązków, a jednocześnie nie chcą tracić z oczu swojej ukochanej pociechy. Nowoczesne video monitory nie emitują pulsacyjnego promieniowania radiowego są więc bezpieczne dla Twojego dziecka.

Większość video monitorów ma wbudowaną kontrolę zasięgu – włączają alarm, gdy tylko zasięg z kamerą zostanie utracony. Alarm dźwiękowy sygnalizuje również niski poziom energii w akumulatorach. Dzięki temu nie musisz obawiać się, że nie usłyszysz dziecka, bo skończyło się zasilanie monitora. Większość monitorów można także podłączyć do sieci elektrycznej za pomocą zasilacza.

System monitoringu nocnego pozwala Ci kontrolować bezpieczeństwo dziecka nawet w ciemności, nie zakłócając jego snu. Większość video monitorów do przesyłania obrazu i dźwięku wykorzystuje technologię Wi-Fi. Jednak inne urządzenia, działające w tej technologii (np. laptop) mogą jednak zakłócać przesyłanie obrazu i dźwięku z kamery. Niektóre videomonitory wyposażone są jednak w najnowszą cyfrową technologię bezprzewodowej transmisji. Dzięki temu urządzenie to zapewnia wyjątkową krystalicznie czystą jakość obrazu dając jednocześnie 100% gwarancję braku zakłóceń od innych urządzeń Wi-Fi w Twoim domu i okolicy.

Wygoda

Daleki zasięg videomonitorów (nawet do 200 m w otwartym terenie!) pozwala ci wyjść np do ogrodu nie bojąc się o bezpieczeństwo maluszka. Możesz też spokojnie wypić kawę na tarasie, nie zaglądając co chwilę do pokoju dziecka. Alarm świetlny powiadomi Cię o przebudzeniu dziecka, nawet gdy wyłączony jest głośnik monitora lub znajdujesz się w hałaśliwym otoczeniu. Wyświetlacz monitora najczęściej aktywowany jest głosem dziecka, dzięki czemu oszczędza baterie.
Specjalnie zaprojektowany uchwyt pozwala zamocować kamerę do ściany. Można ją jednak przymocować do każdej płaskiej powierzchni (np do półki). Video moniotory są urządzeniami bardzo prostymi w obsłudze. Pracują najczęściej w systemie Plug & Play – od razu po podłączeniu zasilania są gotowe do użycia.

Urządzenia te mogą pracować z kilkoma kamerami naraz. Wiele modeli można również podłączyć do ekranu telewizora! Możesz obserwować swoje dzieci, nie przerywając ciekawego filmu czy wiadomości. Gdy dziecko się już obudziło, trzy uruchamiane zdalnie kołysanki pomogą uspokoić dziecko zanim do niego dotrzesz.
Nowoczesne monitory mają przy tym ergonomiczny, dający wygodę kształt. Eleganckie wzornictwo zadowoli nawet najbardziej wymagających. Jednak video monitor to przede wszystkim bezpieczeństwo Twojego dziecka i chwila wytchnienia w pięknej, choć często męczącej przygodzie, jaką jest rodzicielstwo.

Nowoczesne i sprawdzone video monitory znajdziesz w sklepie dla mam www.babymama.pl

 

 

źródło: otopr.pl
 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner