CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Egmont czyta dzieciom -

Egmont czyta dzieciom - "Tomek i Przyjaciele" na żywo!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2009-09-10

 

Spotkania z ulubionymi bohaterami bajkowymi odbędą się w sieciach sklepów SMYK i Media Markt. Podczas około półgodzinnych sesji, dzieciaki będą mogły rozsiąść się wygodnie na dużych poduchach i słuchać bajek takich jak Tomek i Przyjaciele, czy Bob Budowniczy, których serialowe i filmowe odpowiedniki emitowane są na co dzień na kanale JimJam. Podczas spotkań zorganizowane zostaną także rozmaite konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a wszystkie zabawy poprowadzą wykwalifikowani animatorzy i pedagodzy, a rodzice w tym czasie będą mieli szansę zrobić zakupy.
Pierwsze spotkanie odbędzie się już 12 września w SMYK-u w centrum handlowym Sadyba Best Mall. Każda z imprez trwać będzie około 4 godzin, w sesjach bajkowych zaplanowanych na około 30 minut.
Szczegółowy harmonogram imprez:

12 września SMYK Sadyba – godz. 15.00
19 września SMYK Janki, godz. 15.00
26 września SMYK Blue City – godz. 15.00
3 październik Media Markt Ostrobramska – godz. 15.00
10 październik Media Markt Górczewska – godz. 15.00
17 październik Media Markt Marki – godz. 15.00

****
Spotkania z dziećmi są wsparciem specjalnego bloku programowego SuperBajki, emitowanego na kanale JimJam od września. W każdą sobotę o godz. 10:00 i 17:00, najmłodsi widzowie będą mogli śledzić losy swoich ulubionych bohaterów znacznie dłużej niż zazwyczaj, bo w wersjach pełnometrażowych.

W ramach bloku SuperBajek już 12 września, na antenie JimJam pojawi się Bob Budowniczy i jego drużyna maszyn budowlanych w bajce Bob Budowniczy: Zasypani Śniegiem. Razem udadzą się na Zimowe Igrzyska Olimpijskie by wybudować loże dla ważnych osobistości. Mimo burzy śnieżnej i ciężkich warunków postarają się zrobić wszystko by zrealizować powierzone im zadanie.
Z kolei czytelników magazynu Tomek i Przyjaciele zapraszamy przed telewizory 26 września na spotkania z niebieską lokomotywą Tomkiem w bajce Tomek i przyjaciele: Jak lokomotywy uratowały lotnisko. Na wyspie Sodor jest słoneczne lato, a turyści tłumnie przybywają by zwiedzać urokliwe zakątki wyspy. Gruby Zwiadowca, który zarządza ruchem pociągów, ogłosi budowę nowego lotniska. Pociągi będą musiały owocnie współpracować by budynek powstał, jednak na ich drodze pojawią się nieprzewidziane przeszkody.

Partnerem akcji organizowanej przez kanał JimJam jest miesięcznik Tomek i Przyjaciele wydawany przez Egmont Polska oraz Cass Film.

Zapraszamy!

 

źródło: Egmont

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner