CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Zozol wkracza do szkoły

Zozol wkracza do szkoły

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zozole wkraczają w nowy rok szkolny żwawym krokiem. Marka posiada w swoim portfolio karmelki, żelki, draże i batony, a już we wrześniu zaskoczy wszystkich nowościami produktowymi. Na najmłodszych uczniów czeka wyjątkowa gama zeszytów Zozole z kolorowymi okładkami. 

Marka Zozole cieszy się wielkim uznaniem wśród rodziców i należy do najbardziej znanych i lubianych marek wśród dzieci. Sama postać Zozola, symbolu marki, idealnie odzwierciedla świat śmiechu i kolorów. Poszerzając swoją obecność w dziecięcym świecie, Zozole nieustannie wchodzą w nowe kategorie produktowe, które cieszą się dużą popularnością wśród najmłodszych. Już od września, Zozol będzie zerkał na pociechy z okładek kolorowych zeszytów. 

Żadne dziecko nie przejdzie obojętnie obok dynamicznie zaprojektowanych scenek, w których głównym bohaterem jest roześmiany Zozol. Mnogość wersji, w jakich występują zeszyty oraz feeria barw na okładkach, są gwarantem sukcesu nowego produktu. Dzięki zeszytom Zozola, szkolna ławka ulegnie całkowitej metamorfozie, a dziecięcy wzrok wprost nie oderwie się od ulubionej rysunkowej postaci, mknącej na hulajnodze, jadącej na rolkach czy też bawiącej się gramofonem.

W nowym roku szkolnym, zeszyty Zozoli staną się ulubionym towarzyszem każdego malucha w nauce i podczas zabawy. Rodziców natomiast ucieszy informacja, że produkt gwarantuje najwyższą jakość. Zeszyty opracowała jedna z najbardziej prestiżowych firm papierniczych w Polsce - Top 2000. Bogata szata graficzna, wysoka jakość produktu, wielość barw i, co najważniejsze, postać Zozola, wróżą zeszytom w nowym roku szkolnym niejedną szóstkę w dzienniczku.

 

źródło: otopr.pl

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner