CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Naturalne i wysokiej jakości produkty dla dzieci dostępne już w Polsce.

Naturalne i wysokiej jakości produkty dla dzieci dostępne już w Polsce.

 

 

 

 

 

 

W wakacje ruszył nowy sklep internetowy dla dzieci i rodziców którzy cenią sobie jakość, komfort i wygodę. Naturalkids.pl to pierwsze w polskim Internecie miejsce o profilu „design and organic”. W sklepie dostępna jest oferta marek znanych na całym świecie ze swej jakości, niepowtarzalnych wzorów oraz dbałości o środowisko naturalne.

 

W ofercie Natural Kids znajdują się ubranka, zabawki oraz akcesoria dla najmłodszych i trochę starszych dzieci (do 7 roku życia). Wszystkie produkty są niezwykłe - cechuje je oryginalność, prostota wykonania wysoka funkcjonalność. Jak mówi jedna z założycielek sklepu Agnieszka Wasilewska „Pomysł na sklep zrodził się z życia i zapotrzebowania – same szukałyśmy takich właśnie produktów. Nasze marki raczej nie śledzą mody, trendów one są szalenie funkcjonalne i zaprojektowane z myślą o dziecku. Nie są próbą kopii mody dorosłych, która dla dzieci funkcjonalna nie będzie. Te ubranka  mają bardzo dziecięce ale nie dziecinne wzory i co tu dużo mówić są naprawdę ładne.”

 

Na stronie naturalkids.pl znajdziemy ubrania szwedzkiej firmy Nova Star, która produkuje dla dzieci i z myślą o dzieciach. Niepowtarzalne, ciekawe wzory łączą się z dbałością o wygodę tych, którzy noszą ubrania tej marki. Firma jest wierna dwóm zasadom: ma być wygodnie i funkcjonalnie. Dla najmłodszych Natural Kids proponuje ofertę firmy Green Baby producenta organicznej odzieży i naturalnych kosmetyków. Tu każdy rodzic dbający o w pełni naturalne wychowanie swojego dziecka znajdzie produkt, który będzie dla niego odpowiedni. Sklep dystrybuuje również ubrania producenta znanej i cenionej duńskiej odzieży naturalnej – Smafolk. Ich kolekcje to radość kolorów, retro wzory i doskonała jakość ekologicznej bawełny sprzedawana zgodnie z zasadami fair trade. Dodatkowo ofertę uzupełniają akcesoria dla najmłodszych, np. firmy Elodie Details, której misją jest tworzenie pięknych, designerskich rzeczy dla najmłodszych. Ciekawostką jest wykorzystanie koloru czarnego w ofercie szwedzkiego producenta. Udowadnia on, że dzieci również mają prawo do czerni zarezerwowanej dotąd tylko dla dorosłych. Oczywiście oferta naturalkids.pl to również inne marki, jak zabawki Bilbo czy kultowa we Francji rodzinka zwierzaków Deglingos. To  również  opaski Infoband, bajecznie kolorowe mebelki i zabawki Sebra wykonane z naturalnych materiałów, w większości ręcznie, znana na świecie marka Our Children's Gorilla czy kołyska Knoppa.

 

Pomysłodawczyniami naturalkids.pl są dwie kobiety. Jedna jest mamą 5 letniej Julki, z wykształcenia psychologiem oraz pedagogiem specjalnym. Druga pisze doktorat z finansów na temat dóbr luksusowych, jest też ich prawdziwą miłośniczką i znawczynią. Obie podjęły się ambitnego zadania sprowadzenia do Polski marek, których wartością jest design, naturalne, organiczne materiały oraz duży komforte i funkcjonalności dla dziecka. Tak powstał zamysł „design and organic” – natural kids. „Zakupy u nas mają być przyjemnością, chcemy by nasi Klienci byli przekonani o słuszności swoich wyborów, dlatego między innymi dajemy 14 dniowy termin na wymianę lub zwrot produktów. Jesteśmy też otwarte na wszelkie propozycje.” mówi jedna z założycielek. W sklepie można również zamówić produkty, których nie ma w ofercie, a które są na poszczególnych stronach producentów. Wszystkie zakupione artykuły można zlecić do pakowania jako prezent i wysłać na adres obdarowanego wraz ze spersonalizowaną notatką.

 

Więcej informacji:

Anna Dylińska, anna.dylinska@inmedia.net.pl, tel. 0601258717

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner