CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Innowacyjne produkty do kąpieli dziecka

Innowacyjne produkty do kąpieli dziecka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kąpiel i toaleta małych dzieci nie musza być czynnościami nudnymi, rutynowymi, a niekiedy męczącymi. Warto nieco ubarwić i ułatwić dziecku te codzienne czynności. Dzięki naszym podpowiedziom kąpiel czy będzie zarówno przyjemna, jak i bezpieczna.

Flexi Bath z sklepu www.babymama.pl to rewolucja w kąpieli. Wanienka dzięki swym elastycznym połączeniom i specjalnemu zapięciu, składa się do rozmiaru teczki, dzięki czemu jest niezastąpiona podczas podróży oraz w każdym domu, gdyż zajmuje bardzo mało miejsca.

Wanienkę Flexi Bath możesz zabrać w każdą podróż – do samochodu, pociągu czy samolotu. Wanienka zmieści się nawet w najmniejszej łazience. Każda kąpiel to około 2/3 mniejsze zużycie wody niż w tradycyjnej wannie. Wanienka przeznaczona jest dla dzieci od urodzenia do czwartego roku życia, a po tym czasie możesz używać jej według własnej fantazji np. jako basenik ogrodowo-plażowy, czy jako miski itd. Flexi Bath posłuży jeszcze długi czas w przeciwieństwie do tradycyjnej wanienki.

Po kąpieli

Ręcznik do wytarcia dziecka powinien być wykonany z najwyższej jakości miękkich i naturalnych włókien. W sklepie www.babymama.pl znajdziesz wyjątkowe ręczniki Cuddledry w formie fartucha. Są niezastąpione podczas kąpieli noworodka i chlapiącego się wodą niemowlaka. Mama lub tata zakładają go na siebie jak fartuch. Dzięki temu mają wolne ręce podczas kąpieli i wyjmowania maluszka z wody. Dziecko zaraz po opuszczeniu wanny pozostaje w ramionach rodzica, szczelnie otulone mięciutkim ręcznikiem. Ręcznik posiada również kapturek na główkę, doszyty w dolnym rogu.

Cuddledry ma podwójną warstwę – chroni rodzica przed zmoczeniem oraz bardzo szybko wchłania wodę z włosów i skóry dziecka. Uszyty jest ze 100% organicznej certyfikowanej przez OCIA bawełny i włókna bambusowego posiadającego naturalne właściwości antybakteryjne. Jest przy tym niezwykle miękki i delikatny. Nadaje się więc idealnie dla wrażliwej skóry najmłodszych dzieci. Ręcznik Cuddledry to idealny prezent dla każdego młodego rodzica. Cieszy się zasłużoną popularnością w całej Europie, co potwierdzają liczne nagrody pism branżowych i rekomendacje specjalistów.

Sklep www.babymama.pl poleca też ręczniki Cuddledry dla starszych dzieci. Cuddlemoo i Cuddlebug to zabawny akcent na zakończenie kąpieli. Wesołe wzorki, nawiązujące do krowich łatek czy sympatycznych owadów ucieszą każde dziecko. Ręczniki Cuddledry uszyte są z organicznej bawełny i włókna bambusowego. Dzięki temu są o 60 % bardziej chłonne od zwykłych ręczników. Dodatek bambusa gwarantuje jedwabistą miękkość i naturalne, antybatkeryjne działanie. Odpowiednia wielkość umożliwia okrycie dziecka od czubka głowy do stóp. Dzieciom podoba się nie tylko wyjątkowe wzornictwo, ale także zabawny, dwuwartwowy kapturek z uszkami. Ręczniki Cuddledry to idealny prezent dla maluchów i ich rodziców. Dają dzieciom wiele radości, zamieniając je w jednej chwili w małą krówkę, biedronkę czy żuczka.

 

źródło: otopr.pl
 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner