CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Kolorino - więcej niż sklep

Kolorino - więcej niż sklep

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Od początku sierpnia działa w Krakowie Kolorino – największy w Polsce południowej sklep z artykułami dla dzieci. Teraz w jednym miejscu można znaleźć wszystko co potrzebne maluszkom już od pierwszych chwil życia. Do końca sierpnia Kolorino oferuje specjalne rabaty – nawet do 50%.

Salon dla mamy i dziecka Kolorino to więcej niż sklep - na ponad 1500 m2 powierzchni, znajduje się pełna gama produktów potrzebnych dzieciom już od pierwszych dni życia. Rodzice znajdą tu kilkanaście kompletnie urządzonych pokoików dla maluszków, ponad 50 wzorów pościeli, zabawki dla dzieci w różnym wieku, najnowsze kolekcje ubranek, największą w regionie ekspozycję wózków dziecięcych i fotelików samochodowych, a także akcesoria do karmienia i pielęgnacji niemowląt oraz wiele innych produktów. „Cieszę się, że nie muszę już spędzać całego dnia na poszukiwaniu niezbędnych dla mojego dziecka produktów. Nareszcie wszystko jest w jednym miejscu - mówi Pani Beata z Krakowa, mama małego Michałka.
W dniu otwarcia swoje pierwsze zakupy w Kolorino zrobiła także Paulina Smaszcz-Kurzajewska, autorka książki „Mama i Tata to MY”. „To naprawdę niesamowite, że w jednym miejscu udało się zebrać tak wielką różnorodność marek i produktów dla dzieci. Jestem pod ogromnym wrażeniem” – mówi Kurzajewska. „Widać, że zgromadzono tu produkty, które bardzo pomogą rodzicom w wychowaniu i rozwoju dziecka” – dodaje.
Do Kolorino warto zajrzeć nie tylko po zakupy. Działa tutaj Rodzinne Centrum Położnicze Koala, a w wybrane dni lekarze, wizażyści, dietetycy i inni specjaliści, którzy będą udzielać obecnym i przyszłym rodzicom wskazówek i porad. Między innymi podpowiedzą mamom jak dobrze czuć się i wyglądać w czasie ciąży, jak wygospodarować trochę czasu dla siebie po przyjściu dziecka na świat, a także przedstawią trendy w modzie dla przyszłych mam.

W Kolorino przez cały sierpień dostępne są specjalne rabaty – nawet do 50%.

Kolorino – więcej niż sklep. Naturalnie dla dzieci!
Adres Sklepu Kolorino: ul. Wielicka 44 c (wjazd od ul. Dworcowej)
Godziny otwarcia: poniedziałek – piątek: 10-20, sobota: 10-18, niedziela: 10-15

 

źródło:otopr.pl
 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner