CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Gemini Cup na plaży w środku miasta

Gemini Cup na plaży w środku miasta

 

 

 

 

 

 

 

 

 

„ Na plaży fajnie jest. Na plaży jest wesoło, bo można kopać dołek i wszędzie dużo piasku, i pisku oraz wrzasku” tak przed laty o plażowaniu śpiewała Majka Jeżowska. Dokładnie taka atmosfera rodem z prawdziwej nadmorskiej plaży zapanowała w Bielsku-Białej przy centrum handlowo-usługowym Gemini Park.

Podobno góry nigdy nie spotkają się z morzem. Zaprzeczenie tej tezy można naocznie poczuć w Bielsku-Białej. Centrum Handlowo-Rozrywkowe Gemini Park postanowiło dla wszystkich tych, którzy nie mają możliwości wyjechania nad morze i spędzenia wolnego czasu na cieplutkim piasku wyszło naprzeciw. Na placu przed centrum wysypano ponad 300 ton czystego i świeżego piasku prosto z kopalni. Z wielkiej hałdy, która przyjechała kilkudziesięcioma transportami usypano dwie ogromne piaskownice. Pierwsza z nich stała się przysłowiowym „Rajem na ziemi”. Są leżaki dla mam i miejsce do budowania zamków z piasku dla dzieciaków. Można zjeść wspaniałe lody i wypić najlepsze w Bielsku, chłodzące koktajle. Tutaj właśnie, już od soboty 1 sierpnia tłumnie drugą połowę wakacji spędzają młodzi i nie tylko młodzi bielszczanie. Piskom i okrzykom radości nie ma granic. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się zjeżdżalnia. Jest tłumnie oblegana przez najmłodszych plażowiczów.

Druga piaskownica to profesjonalne boisko do plażowej piłki siatkowej. Jest wszystko - od linii wyznaczających brzegi boiska, piłki do siatkówki, aż po profesjonalnych sędziów. Tutaj rozgrywany będzie przez trzy najbliższe weekendy 8-9.08, 15-16.08.i 22-23.08, zapowiadany puchar siatkówki plażowej Gemini Cup. Zmagania dla wszystkich chętnych mieszkańców Bielska-Białej i okolic rozgrywane będą w trzech kategoriach: debel męski, debel damski oraz deble mieszane. W pozostałe dni również wszyscy, ci, którzy nie czują się na siłach, aby stanąć w szranki walki o puchar mogą sobie swobodnie pograć i poćwiczyć. A nuż tak się zaprawią w treningu, że postanowią dołączyć do startujących. Na plaży w Centrum Handlowo-Rozrywkowym Gemini Park wszystko jest możliwe.

Zapraszamy wszystkich chętnych w najbliższe weekendy 8-9 sierpnia, 15-16 sierpnia oraz na Wielki Finał Gemini Cup 22-23 sierpnia. Wszystkie nagrody, w tym główna nagroda pieniężna dla zwycięzców zostały ufundowane przez centrum handlowo-rozrywkowe Gemini Park.

Wszystkie szczegóły związane z projektem "Plaża w Gemini Park" na stronie internetowej www.geminipark.pl

 

źródło:otopr.pl
 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner