CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

BABY HOLIDAY – nowa oferta dziecięca

BABY HOLIDAY – nowa oferta dziecięca

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Stylowy marynarz, słodki łobuziak i jesienna kolekcja w stylu retro - już 29 lipca w KLIF w Gdyni będzie można kupić stylowe ubranka dla dzieci w pierwszym trójmiejskim butiku BABY HOLIDAY.

Już 29 lipca b.r. BABY HOLIDAY otworzy w KLIF w Gdyni swój trzeci butik ze stylową odzieżą dziecięcą. Butik zlokalizowany został na parterze, w nowej części Centrum.
W niewielkim, ale wysmakowanym wnętrzu, urządzonym w klasycznym stylu angielskim klienci znajdą szeroką ofertę stylowych ubranek dla niemowląt i dzieci w wieku od 0-5 lat.

Z okazji otwarcia dla klientów butiku zostały przygotowane atrakcyjne promocje cenowe. Od 29 lipca do 1 sierpnia wszystkie ubranka będzie można kupić w specjalnej cenie, niższej od regularnej nawet o 40%. Promocją objęta będą też ubranka z najnowszej kolekcji jesiennej.

BABY HOLIDAY to nowa marka z ekskluzywnymi ubrankami dla najmłodszych, stawiająca na klasykę i eleganckie, ponadczasowe wzornictwo w modzie dziecięcej. Domeną BABY HOLIDAY są stylowe, nieszablonowe rozwiązania, oraz ekskluzywny styl sportowy, w którym duży nacisk położono na szczegóły.
BABY HOLIDAY to oferta dla osób ceniących elegancję w prostocie, poszukujących dla swoich dzieci ubranek w wysublimowanym stylu. Oferowane ubranka, uszyte z tkanin z najlepszych fabryk hiszpańskich i włoskich, są bardzo precyzyjnie wykończone, a kolekcje tworzone w bardzo krótkich seriach.

BABY HOLIDAY jest marką, która w tym roku dynamicznie wkracza na rynek. Mimo, ze od otwarcia pierwszego butiku BABY HOLIDAY minęło zaledwie 3 miesiące, marka zdobyła sobie już znaczne grono sympatyków, również z kręgów artystycznych i świata biznesu.
Już wkrótce butiki BABY HOLIDAY mogą stać się istotnym punktem na mapie zakupów - letnia kolekcja BH bije rekordy popularności, a marka zapowiada dalszą ekspansję. Kolekcja marynarska, będąca jedną z linii letniej kolekcji BABY HOLIDAY, sprzedała się w całości w pierwszych dniach funkcjonowania pierwszego butiku - do tej pory, dla zapewnienia ciągłości sprzedaży, jej produkcja była trzykrotnie wznawiana.
 

źródło:

otopr.pl

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner