CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJA

Prawdy i mity o dzieciach wg P. Smaszcz-Kurzajewskiej

Prawdy i mity o dzieciach wg P. Smaszcz-Kurzajewskiej

 

 

 

 

 

 

 

 

 
„MAMA I TATA TO MY"- pierwsza w Polsce książka napisana przez mamę dla każdej mamy ! 

Paulina Smaszcz-Kurzajewska, mama ekspert w dziedzinie zdrowia, rozwoju i żywienia dzieci, w oparciu o własne doświadczenia, błędy i sukcesy, obala mity o zdrowiu, rozwoju i żywieniu dzieci. Podaje praktyczne i proste porady, jak dbać o dzieci. Jest to wiedza podparta doświadczeniem i … mnóstwem miłości.

Książka jest bogato ilustrowana zdjęciami z życia rodziny Kurzajewskich, ich ulubionymi potrawami, zabawkami, meblami, najpiękniejszymi chwilami wspólnych zabaw. Jest więc ukochana pościel Lion małego Julka, pyszne puree z Misiowego Ogrodu czy Miśkopty, komoda Hippo Dreweksu z praktycznym przewijakiem i uśmiechniętą sympatyczną buźką hipcia, rodzinne zdjęcie na odkurzaczu Samsunga. Ciepły, barwny język, mnóstwo anegdot rodzinnych – wszystko to dodaje książce wyjątkowego uroku.

Oprócz porad autorki, opartych na własnych doświadczeniach wychowawczych, znajdują się tu również wskazówki znanych polskich specjalistów: pediatrów, fizjoterapeutów, psychologów, dietetyków i logopedów, podpowiadających rodzicom, jak dbać o dziecko, a przede wszystkim – jak sprawić, by było szczęśliwe. Przejrzysty układ - sprytnie wyodrębniony mit (który jest jednoznacznie obalany), rozwinięcie tematu (konkretne, z perspektywy mamy) - całość w duchu przekazywania porad specjalistów, którzy podpisują się pod każdą częścią. Książka podzielona jest na 3 działy: pediatryczny, żywieniowy i fizjoterapeutyczny i w nich znajdziemy odpowiedzi na nurtujące nas pytania.

„Wielka wartość tej książki polega na tym, iż pokazuje rodzicielstwo od tej najważniejszej strony, czyli z perspektywy bycia rodzicem. To nie jest kolejny poradnik napisany przez specjalistę, ale zbiór pytań, dylematów pojawiających się każdego dnia w naszych domach, zarówno rano, jak i wieczorem, w pierwszych miesiącach jak i w późniejszym etapie rozwoju dziecka”*.

 

źródło:

otopr.pl

 

CODZIENNE ZMAGANIA

ZDROWIE DZIECKA

PORADY MEDYCZNE

ROZWÓJ DZIECKA

RODZICE

WYCHOWANIE

PIELĘGNACJA DZIECKA

ZAKUPY DLA DZIECKA

CIEKAWOSTKI

BĘDE MAMĄ

ZDROWE ODŻYWIANIE

CO JEST GRANE

CZAS SPĘDZONY Z DZIECKIEM

EDUKACJANie przeocz żadnej
ważnej wiadomości!
Zapisz się już dziś!

Partner